نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم فوتبال استقلال از برتری تیمش مقابل التعاون عربستان ابراز خرسندی کرد و گفت: در عین حال که سه گل زدیم، اما برای زدن آنها سخت زحمت کشیدیم.

منصوریان: آسان نبردیم زحمت کشیدیم

به گزارش خبرورزشی، علیرضا منصوریان پس از برتری 3 بر صفر استقلال مقابل التعاون عربستان در دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خدا را شکر میکنم در روزی که نیاز داشتیم برنده شویم، به جدول مسابقات برگشتیم. التعاون را به خوبی آنالیز کرده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم. با نتایج امروز جدول گروه ما شرایط سختی به خود گرفت.

وی در ادامه افزود: از این پس فوتبال در گروه ما شرایط سختی را خواهد دید، چون همه تیمها سه امتیازی شدند و شانس صعود دارند. در اینجا به هواداران فوتبال استقلال به خصوص ایرانیهای مقیم عمان این برد را تبریک میگویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد تحلیلش از چهار گروه غرب آسیا تصریح کرد: فکر میکنم در گروه الهلال عربستان، پرسپولیس و این تیم شانسهای اصلی هستند. در گروه لخویا، بازیهای قشنگی برگزار میشود، اما شانس اول استقلال خوزستان و لخویا هستند. در گروه ما، استقلال شانس اول است. در گروه ذوبآهن، شرایطی مانند گروه ما وجود دارد. العین فوقالعاده تیم خوبی است و تجربه بازی با این تیم را داریم. در غرب آسیا بعد تیمهای کشور خودم اگر بخواهم تیمهای قوی را نام ببرم، لخویا، العین، الهلال و الاهلی عربستان تیمهای قدرتمند هستند.

منصوریان ادامه داد: التعاون خط حملهای خوب با 20 تا 25 گل زده دارد. البته همین تعداد گل خورده هم دارد. تمرکز ما این بود که از حریف گل نخوریم و به خط دفاع آنها فشار بیاوریم. وقتی به گل رسیدیم، میدانستیم جلو میآیند. مخصوصاً بازیکنان شماره 17 و 22 آنها خیلی خوب بازی میکردند. در عین حال که سه گل زدیم، اما برای زدن آنها سخت زحمت کشیدیم. نمیتوانیم بگوییم آسان بردیم، چون سخت زحمت کشیدیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی