نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

کریم انصاری‌فرد لژیونر آماده این روزهای فوتبال ایران صحبت های جالبی را درباره آخرین وضعیتش مطرح کرده است.

کریم انصاری فرد: تازه اول راه هستم

به گزارش خبرورزشی، کریم ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و تبریک به اصغر فرهادی و اصحاب هنر برای کسب جایزه اسکار اظهار کرد: بعد از اینکه از جام جهانی برگشتیم، تصمیم گرفتم فوتبالم را در اروپا ادامه دهم و طبیعتا برای شروع کار به جایی نیاز داشتم در آن بازی کنم که به دسته دوم اسپانیا رفتم.

او ادامه داد: دو بار آقای گل ایران شده بودم اما خیلی سخت است از لیگ برتر ایران به تیم بزرگ اروپایی بروید ولی خدا را شکر توانستم به آن برسم.

لژیونر ایرانی المپیاکوس یونان تصریح کرد: تیمهای اروپایی با توجه به سهمیهشان که چهار یا پنج نفر است، سراغ بازیکنان برزیلی و اروپاییها میروند و به همین دلیل خیلی سخت است یک ایرانی به تیمهای اروپایی برود.

انصاریفرد با بیان اینکه در اوساسونا یاد گرفتم باید تلاش بیشتری انجام دهم تا در ترکیب قرار بگیرم، گفت: بعد از اوساسونا پیشنهادهای خوبی از ایران داشتم اما به پانیونیوس یونان رفتم که خدا را شکر خیلی خوب بود و من را به موفقیت رساند؛ تازه اول راه هستم و باید تلاش بیشتری انجام دهم.

او اضافه کرد: ابتدای فصل هم از المپیاکوس پیشنهاد داشتم اما چون دو مهاجم داشتند به این تیم نرفتم ولی در نقل و انتقالات زمستانی که قرار شد یکی از آنها برود با المپیاکوس قرارداد بستم؛ در فوتبال باید جنگید اما مهاجمی که از المپیاکوس رفت طی دو سال اخیر عملکرد خوبی داشت و خیلی سخت بود در حضور او شانس بازی پیدا کنم که با ترانسفر شدن او فرصت بیشتری برای بازی پیدا خواهم کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی