نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در سفر استقلال به امارات و سپس عمان شاهد حضور چند بوقچی و چند مدیر در کنار آبی‌پوشان بودیم و باید دید حضور آنها در امارات و عمان چه سودی برای تیم استقلال دارد.

به گزارش خبرورزشی، منصوریان بعد از باخت مقابل الاهلی امارات در بخشی از صحبتهایش گفت جوانهای ما در لیگ برتر خیلی خوب کار کردهاند اما تجربه بینالمللی نداشتند. آیا بهتر نبود باشگاه استقلال به جای اعزام بوقچی یا سفر برخی اعضای هیأت مدیره به امارات و عمان 2، 3 جوان ولو از تیم امید همراه کاروان تیم به این سفرها میفرستاد تا حال و هوای مسابقات بینالمللی را از نزدیک تجربه کنند.

بلیت رفت و برگشت به امارات و عمان با معمولیترین پروازها بیش از یک میلیون تومان است و در روزهایی که آکادمی باشگاه با مشکلات عدیده مالی روبهرو است صرفهجویی در هزینههای جاری تیم بزرگسالان نمیتواند کمکحال آیندهسازان استقلال باشد؟ این سؤال هم پیش میآید که چرا اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال در سفرهای داخلی این تیم را همراهی نمیکنند؟ در ماههای اخیر کدام یک از آنها در سفر تیم به تبریز، اهواز، آبادان یا برای بازی با صبا در قم که نزدیک تهران است کنار مربیان و بازیکنان استقلال دیده شدند؟!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی