نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تساوی برابر الهلال در بازی بزرگ شب نخست لیگ قهرمانان باعث شد مصاف با الوحده از حساسیت‌های به مراتب بیشتری برای برانکو و شاگردانش برخوردار شود؛ جدالی انتقامی و در عین حال حیثیتی برای پروفسور کروات مقابل تیمی که چند فصل پیش به او اعتماد نکرد و حکم اخراجش را خیلی زود در دستانش قرار داد تا ابوظبی همواره برای برانکو یادآور خاطراتی تلخ باشد.

صدرنشین ایران به دنبال اولین ۳ امتیاز

به گزارش خبرورزشی، سرمربی کروات امشب در حالی به این شهر بازگشته که پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا را در اختیار دارد و امیدوار است لشکرکشی سرخ او برای فتح قلعه الوحده کافی باشد. بازیکنان پرسپولیس در حالی به میدان میروند که میدانند در شب تولد پیرمرد کروات هیچ کادویی جز برتری مقابل میزبان اماراتی نمیتواند برانکو را سورپرایز کند از همینرو هر چه در چنته داشته باشند، رو میکنند تا این 3 امتیاز را تقدیم استاد خود کنند.

البته در این بین نگرانیها بیشتر به اتفاقات حاشیهای چند روز گذشته اردوی پرسپولیس و اخراج دو ستاره اصلی این تیم برمیگردد که ممکن است دست برانکو را برای ایجاد تغییرات ببندد. غیبت رضاییان و علیپور آن هم در شرایطی که پرسپولیس از نظر مهره با کمبودهای زیادی روی نیمکت روبهروست، مسلماً تأثیرات منفی خود را نشان خواهد داد اما با این حال پرسپولیس تیمی نیست که بخواهد با این بحرانهای کوچک مقابل حریف اماراتی زخمخورده کوتاه بیاید. در آن سوی میدان الوحده با تفکرات مربی سرشناس و باتجربهاش خاویر آگیره به مصاف پرسپولیس میآید تا شکست هفته قبل برابر الریان را جبران و امیدهایش برای صعود را زنده نگه دارد.

الوحده که در این فصل از رقابتهای داخلی به توفیق چندانی برخلاف فصول گذشته نرسیده حالا تمام امیدهایش را به لیگ قهرمانان دوخته و دوست ندارد با دومین شکست متوالی آن هم در خانه روند ناکامیهایش را ادامه دهد. الوحده با تکیه بر ستارههای خارجی و گرانقیمت خود در ساختار تهاجمی قدرتمند نشان داده اما در دفاع مثل همه تیمهای عربی ضعیف است و گل زدن به این تیم چندان برای پرسپولیسیها غیرممکن نیست. با شرایطی که در جدول این گروه رقم خورده برتری در بازی امشب تا حدود زیادی سرنوشت دو تیم را مشخص خواهد کرد از همینرو باید منتظر ماند و دید در قلعه الوحده، پرچم سرخ صدرنشین ایران به اهتزاز درخواهد آمد یا...

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی