نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
۰
شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی به دنبال جذب سرمربی تیم ملی ایران است اما این موضوع، با واکنشی از سوی فدراسیون فوتبال کشورمان همراه نشده است.

چرا تاج، جواب «بافانا بافانا» را نمی دهد؟

به گزارش خبرورزشی، مدیران فدراسیون فوتبال کشور آفریقای جنوبی، تنها دو گزینه برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورشان هستند که یکی از این دو گزینه، کارلوس کی روش است. حتی خبر آمده که مذاکرات کاملی انجام شده و هفته آینده، نام یک نفر از این دو، اعلام خواهد شد.

اصلا کاری به این موضوع نداریم که کی روش می خواهد در ایران بماند یا نه، مساله مهم تری وجود دارد و آن، اجازه یافتن سرمربی تیم ملی برای مذاکره با فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی یا همان تیم ملی «بافانا بافانا» است. چه کسی این اجازه را به کی روش داده و از سوی دیگر، چطور ممکن است مدیران فدراسیون فوتبال کشور آفریقای جنوبی با علم به اینکه کی روش تحت قرارداد با تیم ملی ایران است، با او باب مذاکره را باز کنند؟

آيا در فدراسيون فوتبال ايران يك نفر پيدا نمي شود كه به فدراسيون فوتبال آفريقاي جنوبي اعتراض كند و بگوید، چطور جرات کردید سرمربي ما را در ميان گزينه هاي خود بگذارید؟ چطور می خواهید در مورد سرمربی تیم ملی ایران تصمیم بگیرید؟ مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران باید با فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی مکاتبه کند و بنویسد: «كي روش تحت قرارداد ماست کار بافانا بافانا در مذاکره با این مربی پرتغالی، یک قانون شکنی کامل بود.» 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی