۰ نفر
سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳

سیدحسین مرعشیان، قهرمان اسبق تیم ملی، آسیا و میادین بین‌المللی و رئیس جوان هیأت كشتی استان خوزستان، میزبان اصلی جام جهانی‌ كشتی فرنگی 2017 محسوب می‌شود.

مرعشيان: با تغيير زمان انتخابی، مجبور به لغو سفر شديم

به گزارش خبرورزشی لغو سفر تیم منتخب استان خوزستان به بلغارستان و میزبانی جام جهانی ما را بر آن داشت تا در آستانه شروع جام جهانی با این مدیر موفق به گفتوگو بنشینیم كه مرعشیان به خبرورزشی گفت:

* زمان قبلی برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در خرداد بود و ما هم با اعزام تیم منتخب استان به جام نیكلای پتروف بلغارستان در فروردین موافقت كردیم اما وقتی فدراسیون كشتی به دلیل ضرورتهای فنی، زمان مسابقات انتخابی را به نیمه دوم فروردین تغییر داد و در ارنج تیم اعزامی ما نیز 8- 7 كشتیگیر هستند كه باید در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی كشتی بگیرند، لذا چون فقط 4- 3 روز فاصله بین این دو رقابت بود، اصلاً به صلاح مدعیان تیم ملی ما نبود كه در این جام شركت كنیم، لذا قید حضور در بلغارستان را زدیم و از فدراسیون درخواست كردیم كه بر اساس تقویم اتحادیه جهانی، حضور در یك مسابقه بینالمللی دیگر را برای ما در نظر بگیرند.

* تیمهای نوجوانان ما در سالهای گذشته نیز قهرمان كشور شدهاند ولی امسال با كسب 7 مدال طلا و بسیار مقتدرانه، با فاصله خیلی زیاد قهرمان كشور شدند كه برای تشویق این پشتوانههای امید تیم ملی تلاش میكنیم تا با جلب نظر موافق رئیس فدراسیون كشتی، زمینه حضور این نوجوانان در یك مسابقه برونمرزی بینالمللی را مد نظر داشته باشند.

* برای میزبانی شایسته جام جهانی، همه استان با همدلی و هماهنگی بسیج شدهاند تا انشاءا... بتوانیم یك میزبانی درخور نام و شأن استان قهرمانپرور خوزستان داشته باشیم. در همین رابطه به همراه آقایان حیدری مدیر كل ورزش و جوانان استان و حمید بنیتمیم نایب رئیس فدراسیون كشتی، ساعت 11 شب موفق به برگزاری جلسهای در دفتر آقای دكتر شریعتی استاندار محترم شدیم. ایشان با پیگیریهای مستمر خودشان و هماهنگی با فرماندار ویژه آبادان و سایر مسئولان، گرههای كوچكی هم كه در بین كار وجود داشت را برطرف ساختند تا همه با خیال راحت مهیای پذیرایی از 8 تیم برتر دنیا شوند.

* با هماهنگی آقای استاندار و مهندس زمانی مدیرعامل منطقه آزاد اروند مقرر شد كه منطقه آزاد اروند نیز هزینه اقامت، اسكان و تغذیه مهمانان جام جهانی را تقبل كند تا هیچ مشكل و دغدغهای در این ارتباط نداشته نباشیم.

* در مورد مصدومیت امیر قاسمیمنجزی هم فكر نمیكنم كه موضوع چندان چندی باشد، زیرا اگر مصدومیت ایشان منجر به كشتی نگرفتن او میشد، حتماً مرا نیز در جریان میگذاشتند. امیدوارم كه وضعیت به گونهای باشد كه منجزی بتواند جلوی هماستانیهایش برای دفاع از قهرمانی تیم ملی كشورمان كشتی بگیرد. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین