نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار صنعت‌نفت آبادان - پرسپولیس؟
نظرات: ۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی قهرمانی چلسی را به نوعی مسجل شده دانست.

گوارديولا: چلسی توقف‌ناپذير است

به گزارش روزنامه خبرورزشی، پپ گوارديولا شاهد رفتن تيمش به رتبه سوم جدول بوده اما هشدار داده كه چلسي از تيمهاي توقفناپذير اين فصل است. گلهاي سرخيو آگوئرو و لروي سانه مقابل ساندرلند باعث شد تا فاصله منچسترسيتي با چلسي حفظ شود. گوارديولا بعد از اين ديدار گفت: «ما سه امتياز ديگر هم گرفتيم. البته هنوز از چلسي عقب هستيم چون اين تيم تقريباً توقفناپذير است. جاي تأسف است كه فاصله ما و صدر جدول اينقدر زياد است. ما فصل را با 10 پيروزي متوالي شروع كرديم اما امروز عملكرد ما مثل اوايل فصل نبود. طبيعي است كه بعد از 7، 8 ماه در كنار هم بودن الان همديگر را بهتر ميشناسيم. هم من بچهها را بهتر ميشناسم هم آنها مرا. براي همين حس ميكنم كه عملكرد تيم بهتر شده.»

 

او افزود كه سانه اگر ميخواهد از بهترين بازيكنان جهان باشد، نميتواند احساس آسودگي خيال كند. اين بازيكن در 10 بازي اخير 6 بار گل زده اما در ابتداي انتقالش از شالكه دوران موفقي را نداشت. پپ در مورد اين بازيكن 21 ساله گفته كه او بسيار سرعتي است و فقط چند بازيكن در دنيا از او بهتر هستند: «البته او فقط 21 سال دارد و هنوز فاصله زيادي با تبديل شدن به يك بازيكن بزرگ دارد. من ميتوانم اين را بگويم چون من مربي بهترين بازيكن تاريخ يعني ليونل مسي بودهام. به همين خاطر است كه ميدانم او ميتواند از اين هم بهتر بشود. زماني ميتواند آرامش خاطر داشته باشد كه در زمين فوتبال نباشد اما اينجا ما هر كمكي لازم ميكند به او خواهيم داد. با اين استعدادي كه دارد جاي تأسف است كه به پتانسيلهايي كه دارد، توجه نكند.»

 

ساندرلند از نظر گوارديولا تيم سرسخت و لجوجي بوده و حتي يك ضربه حريف به تير دروازهشان اصابت كرده تا اينكه سرخيو آگوئرو گلزني را آغاز كرده: «اينها جزو سختترين بازيهاي ما هستند. بعضيها ممكن است بگويند كه اين بازي سادهاي بوده و ساده خواهد بود اما بسيار پيچيده است. در همان دقايق اول ديديم كه ساندرلند چقدر تهاجمي است و شانس آورديم كه نيمه اول را يك بر صفر جلو افتاديم. بعد از آن هم كنترل بازي را بهدست گرفتيم.»

 

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار صنعت‌نفت آبادان - پرسپولیس؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها