۰ نفر
سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۷

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران با انتقاد از محمد مایلی‌کهن گفت: او عادت کرده در هر چیزی دخالت کند و هیچ‌کس از دستش در امان نیست.

رمضانی: مایلی‌کهن عادت کرده در هر چیزی دخالت کند

عبدالحمید رمضانی در خصوص حواشی دیدار دو تیم نساجی مازندران و ملوان بندرانزلی اظهار داشت: این حواشی از جانب تیم ما نبود. ما بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم سه امتیاز بازی را هم به دست بیاوریم. در انتهای بازی من طبق روال همیشه به سمت داوران رفتم تا به آنها خسته نباشید بگویم و حتی با داوران دست هم دادم. به داور گفتم امشب فیلم بازی را نگاه کن و صحنهها را برای خودت مرور کن. مطمئناً این صحنهها در آینده داوری به تو کمک خواهد کرد.

وی افزود: در این حال به یکباره دیدم محمد مایلیکهن از پشت به سمت من آمد و گفت: چه کاری میکنی؟! دیدم او میخواهد به سمت من حملهور شود، مجبور شدم خودم را از معرکه خارج کنم! مایلیکهن به هر حال بزرگ فوتبال ماست، نمیدانم بعد از آن صحنه غش کرد یا نه.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در ادامه تصریح کرد: بعد از آن سرپرست تیمم را فرستادم تا پیگیر احوال مایلیکهن شود تا مبادا اتفاق بدی برای او افتاده باشد. نمیدانم چرا مایلیکهن در آن صحنه خودش را وارد معرکه کرد. فکر میکنم او عادت کرده در هر چیزی دخالت کند. اصلاً به مایلیکهن ربطی ندارد که من با داوران صحبت میکنم. اگر قبل از بازی با داوران حرف میزدم شاید باعث به وجود آمدن شائبههایی میشد، اما بعد از بازی چه ربطی به مایلیکهن دارد که دخالت میکند. کیروش و دیگر مربیان هم از دست او در امان نیستند. مایلیکهن جنبه باخت ندارد و میخواست با این کارها ضعفهایش را بپوشاند.

وی در خصوص صحبتهای محمد مایلیکهن در نشست خبری بعد از بازی اظهار کرد: او را به خدا واگذار میکنم. به حرمت موی سفیدش و اینکه مربی و معلم است و احتمال دارد در آن صحنه عصبانی شده باشد، فقط میگویم آقای مایلیکهن سعه صدرت را بیشتر کن و به اعصابت کنترل داشته باش. اگر هم نمیتوانی به اعصابت کنترل داشته باشی لطف کن اصلاً به زمین مسابقه نیا.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین