۰
پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

علی اکبر طاهری گفت: هواداران سرمایه باشگاه هستند و از حمایت‌های آنها تشکر می‌کنم. هواداران پرسپولیس همه کارهایشان حماسی است. هر روزی که می‌گذرد، مثل ورقی که در تاریخ بزنیم هواداران عزیز یک افتخار جدید را بوجود می‌آوردند. قطعاً در دیدار برابر استقلال خوزستان هم همه می‌آیند تا تیم را حمایت کنند. امیدوارم ورزشگاه آزادی مملو از تماشاگر شود. حمایت‌های اینهاست که ما می‌توانیم با قدم‌های استوارتر بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

هشدار طاهری درباره پرسپولیس

به گزارش خبرورزشی، وی افزود: اختلافی که برای پرسپولیس و تیمهای دیگر جدول بوجود آمده است، طبیعتا زحماتی است که برای این تیم کشیده شده و یک جا خودش را نشان میدهد. باید از همه عوامل باشگاه تشکر کنم. از همه بهتر، هواداران که با حمایتهای یکپارچهشان باعث شدند این نتایج رقم بخورد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: فصل قبل هم چنین حالتی بود اما متاسفانه با برخی بیمهریها یا رعایت نشدن قضاوتهای درست داوری مواجه بودیم. اگر این اتفاق نمیافتاد میتوانستیم به رکورد خوبی برسیم. امسال تا اینجا پیش آمدیم و باید تا پایان فصل این حالت را حفظ کنیم. ما در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و بازیکنان نباید فکر کنند که کار تمام شده است. باید در آسیا با دقت نظر و همت بالاتر کار را دنبال کنیم تا نتایج بهتری کسب شود.

طاهری در مورد مشکلات مالی که تیمهای ایرانی با آن مواجه هستند و پرسپولیس هم سابقه آن را داشته است، گفت: این یک بحث ریشهای است. نباید فکر کنیم مشکلات حل شده است. ای کاش مسئولان یک فکری میکردند که اگر این مشکل پیش آمده باشگاهها شرایطش را دارند و انجام نمیدهند یا اینکه شرایطش را ندارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: شرایط خیلی سختی را در باشگاه پرسپولیس داریم. از هواداران میخواهیم که از تیم ما حمایت کنند. در حال حاضر با کمبود شرایط مالی مواجه هستیم. شماره حساب باشگاه در سایت هست و هرکسی به هر نحوی میتواند به تیم کمک کند.

طاهری در مورد بدهیهایی که به بازیکنان خارجی دارند، گفت: وقتی حکمی از فیفا میآید ما باید پرداخت کنیم. نمیشود رفت دنبال سابقهاش و ببینیم چه کسی مقصر است. ما باید این مشکلات را حل و فصل کنیم. پروندههای دیگری هم هست که باید به آنها رسیدگی کنیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی