نظرسنجی

زیباترین گل هفته؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکنان سویا این فصل استاد خراب کردن پنالتی شده‌اند.

خودكشی در ليگ قهرمانان

به گزارش روزنامه خبرورزشی، نقطه پنالتي در رقابتهاي اين فصل تبديل به كابوس بزرگي براي بازيكنان سويا شده است. در بازيهاي اين فصل سويا در تورنمنتهاي مختلف، داوران 12 بار به نفع اين تيم اعلام ضربه پنالتي كردهاند اما شاگردان سمپائولي تنها 6 بار توانستهاند ضربات پنالتيشان را تبديل به گل كنند و 6 پنالتي را خراب كردهاند. جالب اينجاست كه آنها از 4 پنالتي آخري كه زدهاند، موفق نشدهاند هيچكدام را به گل تبديل كنند.

 

بهترين آمار از لحاظ زدن ضربات پنالتي در اختيار بن يدر است كه توانسته 3ضربه پنالتي را تبديل به گل كند و هيچ ضربه پنالتياي را در طول اين فصل خراب نكرده است اما در بازي سهشنبه شب سويا مقابل لسترسيتي و هنگامي كه اورساتو، داور بازي، خطاي اشمايكل روي ويتولو را پنالتي گرفت، بن يدر فرانسوي در زمين مسابقه نبود تا پشت ضربه پنالتي تيمش بايستد. انزونزي اين ضربه را زد و نتوانست اين پنالتي را تبديل به گل كند و دراين راستا ناكام ماند.

 

اين دقيقاً همان اتفاقي بود كه در بازي رفت دو تيم (در مرحله يكهشتم پاياني ليگ قهرمانان اروپا) براي كورئا رخ داده بود. علاوه بر اين دو بازيكن، ويتو، نصري، يووتيچ و ايبوررا هم در طول فصل جاري در گلزني از روي نقطه پنالتي براي سويا ناكام ماندهاند. در بازي سهشنبه شب سويا، جووتيچ و ايبوررا هم در تركيب تيم اسپانيايي حضور داشتند اما ترجيح دادند كه پشت اين ضربه قرار نگيرند و اين بار انزونزي با خراب كردن اين ضربه پنالتي نامش را در ليست بازيكنان ناكام سويا در زدن ضربات پنالتي در طول اين فصل ثبت كرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

زیباترین گل هفته؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها