نظرات: ۰
جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۸
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تیم ملی فوتبال قطر تمرینات آماد‌ه‌سازی خود را در آستانه مصاف با ایران شبانه در دوحه دنبال می‌کند.

عکس| تمرین شبانه قطری‌ها برای مصاف با ایران

به گزارش خبر ورزشی، تیمهای ملی فوتبال قطر و ایران سوم فروردین ۱۳۹۶ در اولین بازی دور برگشت مرحله نهایی گروه   Aانتخابی جامجهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا در دوحه برابر هم قرار خواهند گرفت.
تیم تحت هدایت فوساتی اروگوئهای که از روز گذشته (چهارشنبه) با اضافه شدن بازیکنان ۲ تیم الریان و لخویا شکل کاملی به خود گرفت از امشب به صورت جدی تمرینات پرفشاری را برای رویارویی با ایران آغاز کرد. قطریها بنا به تصمیم فوساتی از امروز تمرینات خود را پشت درهای بسته انجام دادند و این روال تا یکشنبه آینده ادامه داد.
در جدول ردهبندی گروه A تیم ملی فوتبال ایران با ۱۱ امتیاز صدرنشین است و قطر ۴ امتیازی رتبه پنجم جدول ردهبندی را در اختیار دارد. هر چند قطریها از شانس زیادی برای صعود به جامجهانی برخوردار نیستند اما پیروزی برابر ایران و کسب ۳ امتیاز این بازی را احیای دوباره امید به صعود خود میدانند.
دیدار رفت تیمهای ملی ایران و قطر در ورزشگاه آزادی تهران که پایان جنجالی داشت و منجر به محرومیت و جریمههایی برای بازیکنان و مربیان هر ۲ تیم شد با پیروزی ۲ بر صفر شاگردان کارلوس کیروش خاتمه یافت. هر چند فوساتی، سرمربی اروگوئهای که در بازی رفت روی نیمکت این تیم حضور نداشت چند روز قبل در مصاحبه با خبرنگاران قطری با مقصر دانستن کیروش در اتفاقات آن بازی نوعی جنگ روانی را آغاز کرد. البته سرمربی پرتغالی ایران واکنشی به این گفتههای فوساتی نشان نداد و در حال آمادهکردن تیمش برای بازی با قطر است. کیروش این بازی را به فینال تشبیه کرد و او نیز به دنبال کسب ۳ امتیاز رویارویی با قطر است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی