نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟
نظرات: ۰
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تخلفات در فوتبال بانوان دست کمی از تخلفاتی که در فوتبال آقایان صورت می گیرد، ندارد! بطوریکه همواره شاهد صدور آرایی از سوی کمیته انضباطی در این زمینه هستیم.

به گزارش خبر ورزشی، تازه ترین آرایی که در خصوص تخلفات صورت گرفته در فوتبال بانوان صادر شده است از این قرار است: 
*دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و خیبر خرم آباد روز یکم بهمن ماه برگزار و از سوی فاطمه عزیزی، دروازه بان تیم خیبر خرم آباد تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور که باعث جنجال شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.تیم خیبر خرم آباد به دلیل رفتار ناشایست با تیم داوری به پرداخت 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
گفتنی است، تیم خیبر خرم آباد به دلیلی خوداری از ادامه مسابقه از دقیقه 82 به بعد در حالی که نتیجه بازی دو بر یک به سود تیم مقابل در جریان بود که در این خصوص تصمیم کمیته برگزار کننده اتخاذ شد، طبق ماده 741 آیین نامه انضباطی به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
*مسابقه دو تیم شهرداری بم و شهرداری سیرجان روز 23 بهمن ماه برگزار شد و مهدیه مولایی، بازیکن تیم شهرداری بم به خاطر فحاشی به داور که منجر به اخراجش شد، طبق بند 4 ماده 66 آیین نامه انضباطی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.یوسفی، سرپرست تیم شهرداری سیرجان به خاطر اهانت به داور بازی به توبیخ کتبی و یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.
هم چنین تیم های شهرداری بم و شهرداری سیرجان به دلیل درگیری با یکدیگر، هر یک از تیم ها باید 3 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کنند.
گفتتی است، تیم شهرداری بم به دلیل خودداری از ادامه مسابقه که منجر به نیمه تمام ماندن بازی شد و با اعلام کمیته مسابقات نتیجه سه بر صفر به سود تیم مقابل شد، این تیم به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی