نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

چلسی موفق شد با شکست استوک فاصله خودش را رقبا را بیشتر کند.

پیروزی بعدی برای چلسی صدرنشین

به گزارش خبرورزشی، دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس، امروز  با انجام 5 بازی همزمان دنبال شد که در مهمترین آنها چلسی صدرنشین در خانه استوکسیتی با نتیجه 2 بر یک پیروز شد.

ویلیان در دقیقه 13 گل نخست بازی را برای چلسی به ثمر رساند. جاناتان والترز در دقیقه 38 از روی نقطه پنالتی کار را برای استوک سیتی به تساوی کشاند. این نتیجه تا سه دقیقه به پایان بازی پابرجا بود، تا اینکه گری کیهیل گل برتری میهمان لندنی را زد و سه امتیاز مهم را برای این تیم به ارمغان آورد که جایگاه تیم آنتونیو کونته را در صدر جدول تثبیت و آن را به عنوان قهرمانی نزدیکتر کرد.

با این نتیجه چلسی 69 امتیازی شد و فاصله خود را با تاتنهام رده دومی به 13 امتیاز افزایش داد.

امروز همچنین لسترسیتی که بعد از اخراج کلودیو رانیری روندی خوبی را در پیش گرفته به پیروزی متوالیاش ادامه داد و میزبانش وستهام را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد.

محرز 5، هوث 7 و واردی 38 برای لسترسیتی و لانزینی 20 و آیو 63 برای وستهام گلزنی کردند. با این نتیجه لسترسیتی 30 امتیازی شد و در رده پانزدهم جدول قرار گرفت تا به بقا در لیگ برتر امیدوار شود.

در جدول ردهبندی لیگ برتر، چلسی 69 امتیازی است و پس از آنها تیمهای تاتنهام و منچسترسیتی هر دو با 56 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در ردههای دوم و سوم قرار دارند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی