نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرپرست کمیته جوانان در خصوص قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابتهای فوتبال جوانان و نوجوانان آسیا گفت: در آسیا تمامی تیم ها قوی شده اند و نباید دیگر هیچ تیمی را دست کم گرفت.

همدان و مشهد میزبان جام ملت های نوجوانان و جوانان آسیا

به گزارش خبر ورزشی، فریدون معینی - سرپرست کمیته جوانان درباره قرعه کشی تیم ملی زیر 16 سال گفت: این تیم با قرقیزستان، افغانستان، لبنان و بوتان همگروه است و معتقدم تیم ایران کار راحتی را با همگروهان خود ندارد. قرار است تا میزبانی این دوره از بازی ها بر عهده استان همدان باشد.رقابت در تیم های پایه بسیار سخت است چرا که تیم ها مرتبا در حال رشد و رو به پیشرفت هستند. تیم هایی که قبلا ضعیف بودند، امروز دارای یک سبک و فلسفه خاص شدند و مصاف با آنها خیلی سخت است. 
سرپرست کمیته جوانان درباره قرعه کشی تیم ملی جوانان گفت: تیم های فلسطین، سوریه و اردن سبک بازی خود را داشته و معتقدم رقابت با این حریفان کار چندان آسانی نسیت اما از آنجا که ایران روند رو به رشدی را در بخش تیم های پایه طی می کند، باید در مصاف با این رقبا موفق ظاهر شود. قرار است تا بازی های این گروه سنی در مشهد مقدس برگزار شود.
فریدون معینی ادامه داد: تیم ساده ای دیگر وجود ندارد و باید برای رو به رو شدن با این تیم ها آماده شویم. میزبانی در ایران می تواند امتیاز خوبی برای ما باشد اما ایران به عنوان تیم برتر آسیا باید از هر نظر آماده باشد تا در مصاف با حریفان عملکرد موفقی را از خود به جای بگذارد.
سرپرست کمیته جوانان در پایان گفت: با توجه به اینکه تیم جوانان 24 اردیبهشت به کره جنوبی می رود و تا اوایل نیمه دوم خرداد ماه درگیر مسابقات جام جهانی است و هم چنین تیم نوجوانان از 15 مهر تا اوایل آبان درگیر رقابت های جام جهانی است، کادر دو تیم فوق باید تمام تمرکز خود را برای حضور در جام جهانی بگذارد. بر همین اساس به زودی کادر فنی دو تیم نوجوانان و جوانان مشخص و از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد. ضمن اینکه در اردیبهشت ماه کمپ های استعدادیابی برگزار و بازیکنان مورد نظر انتخاب می شوند تا با مشخص شدن کادر فنی تیم ها، تمریناتشان به صورت مستمر برگزار خواهد شد تا با آمادگی کامل در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا حضور داشته باشند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی