۰
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

کمیته انضباطی دو رای جدید صادر کرد.

جریمه به خاطر خاموشی اسکوربورد

به گزارش خبر ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های فوتسال منصوری قرچک و مدافعان حرم تاکستان در سالن هفتم تیر قرچک در حالی روز 15 اردیبهشت ماه برگزار شد که اسکوربرد سالن محل برگزاری مسابقه قابل استفاده نبوده است. بر همین اساس باشگاه منصوری قرچک که میزبان این دیدار بود باید مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
 
محرومیت برای مربیان نفت و گاز گچساران و کارون الوند خرمشهر
 
مسابقه تیم های نفت و گاز گچساران و کارون الوند خرمشهر برگزار و از سوی فرشید علیزاده، بازیکن تیم نفت و گاز گچساران تخلفاتی مبنی بر رفتار زننده با داور و فحاشی به وی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی طبق بند های 3 و 4 ماده 66 آیین نامه انضباطی به سه ماه محرومیت مفید از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.(این رای قابل تجدید نظر است).
افشین کمائی، مربی تیم نفت و گاز گچساران نیز به دلیل درگیری با نیمکت تیم مقابل به دو جلسه محرومیت و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همچنین مرتضی بیجاری، مربی تیم کارون الوند خرمشهر به دلیل رفتار زننده با تماشاگران تیم میزبان یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
آرای فوق قطعی است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی