نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

یم پرسپولیس با صعود از مرحله یک چهارم پایانی و راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2017 در بازی برگشت، 25 مهر ماه میزبان حریف خود خواهد بود و در بازی رفت این مرحله میهمان است.

پرسپولیس، 25 مهر ماه میزبان بازی برگشت نیمه‌نهایی

به گزارش خبر ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام نماینگان اعزامی باشگاه، با توجه به قرعهکشی صورت گرفته از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2017، دو تیم غرب آسیا با هم و دو تیم شرق آسیا نیز با یکدیگر رقابت خواهند داشت وترتیب میزبانی تیمها در این مرحله نیز مشخص شده است.
بر همین اساس، تیمهای راه یافته از بازیهای شماره یک و سه، مرحله یک چهارم پایانی، در بازی رفت نیمه نهایی رقابت ها، میزبان خواهند بود . طبق قرعهکشی، بازی شماره یک مرحله یک چهارم بین الهلال و العین و بازی شماره سه مربوط به شرق آسیا بین شانگهای و گوانگجو از چین برگزار خواهد شد.
به این ترتیب؛ پرسپولیس و الاهلی عربستان هر یک در صورت راهیابی به مرحله نیمه پایانی، بازی برگشت را میزبانی میکنند. دوتیم به ترتیب در تاریخ های 31 مرداد و 21 شهریور به میدان می روند که پرسپولیس در بازی اول میزبان خواهد بود.
سرخپوشان با صعود از این مرحله در روز چهارم مهرماه در زمین حریف به میدان می روند که یکی از دو تیم الهلال عربستان یا العین امارات خواهند بود و 25 مهرماه نیز دیدار برگشت به میزبانی پرسپولیس برگزار خواهد شد. در صورت رویارویی پرسپولیس و الهلال در نیمه نهایی رقابت ها ، دوتیم باید زمین ثالث را جهت برگزاری دو بازی رفت وبرگشت انتخاب کنند.  
طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، دو بازی رفت و برگشت فینال هم در تاریخهای 27 آبان و 4 آذر ماه برگزار خواهد شد. در فینال این رقابتها، نماینده غرب آسیا که برنده بازی شماره یک نیمه نهایی تلقی خواهد شد، میزبان بازی رفت و نماینده شرق آسیا میزبان بازی برگشت خواهد بود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی