نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در پایان فصل ورزشی 96-95 قراردادهای 11 بازیكن استقلال خوزستان به پایان رسید كه این بازیكنان مطابق قانون هیچ منعی برای مذاكره یا بستن قرارداد با سایر تیم‌ها نداشته‌اند اما از بین بازیكنان فصل گذشته استقلال خوزستان نفرات دیگری هم هستند كه از مدت قراردادهایشان با استقلال خوزستان یك یا دو سال باقی‌مانده است اما برخی از آنها با تیم‌های خارج از خوزستان قرارداد داخلی امضا كرده‌اند.

چك 3 میلیاردی هم مانع جدایی استقلالی‌ها نمی‌شود!

به گزارش خبرورزشی، این بازیكنان با استناد به این موضوع كه كمتر از 50 درصد مبالغ قراردادهای فصل پیش را دریافت كردهاند، برای فسخ یكطرفه قراردادهایشان با استقلال خوزستان اقدام نموده، با سایر تیمها قراردادهای جدیدی به امضا رساندهاند، قراردادهایی كه مسئولان استقلال با استناد به یك فقره چك سه میلیارد تومانی، آنها را فاقد وجاهت قانونی میدانند.

داستان چك مذكور از این قرار است كه بازیكنان استقلال خوزستان پیش از سفر این تیم به كشور عمان و دیدار با الهلال سعودی دست به اعتصاب زدند و در نهایت توافق شد شركت گروهملی صنعتی فولاد ایران به عنوان مالك باشگاه استقلال خوزستان یك فقره چك سه میلیارد تومانی به بازیكنان تیم پرداخت كند تا در تاریخ 30 تیرماه 96 با آنها تسویه حساب نماید. چك سه میلیارد تومانی شركت گروه ملی طی صورتجلسهای تحویل محمد طیبی كاپیتان فصل گذشته استقلال خوزستان به عنوان نماینده بازیكنان این تیم شد.

باشگاه استقلال خوزستان با استناد به همین توافق و چك سه میلیارد تومانی كه تحویل بازیكنان داده، بر این عقیده است كه به جز 11 بازیكنی كه قراردادهایشان تمام شده است، سایر بازیكنان بدون دریافت رضایتنامه از باشگاه حق جدایی را نخواهند داشت.

باشگاه چكی كه به تاریخ ٣٠ تیرماه به محمد طیبی داده را به عنوان پرداختی بازیكنان منظور كرده! اما باید دید طیبی وكالت رسمی از بازیكنان دارد كه طلب آنها را به طیبی دادهاند؟ ثانیاً طبق مقررات باید تا پایان مسابقات حداقل ٥٠ درصد مطالبات بازیكنان پرداخت شود تا نتوانند فسخ كنند اما این چك برای ٣٠ تیر است!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی