نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تیم ملی والیبال بلژیک در هفته دوم لیگ جهانی والیبال به سختی از سد شاگردان خولیو ولاسکو سرمربی تیم آرژانتین گذشتند. به گزارش

لیگ جهانی والیبال؛ برد سخت بلژیک برابر شاگردان ولاسکو

به گزارش خبرورزشی ، تیم های والیبال آرژانتین و بلژیک در روز دوم از هفته دوم لیگ جهانی در سالن ورزشگاه آزادی تهران رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار به مدت 150 دقیقه به طول انجامید.
ملی پوشان بلژیک دراین مسابقه سه بر دو آرژانتین را شکست دادند تا در تهران به سومین برد خود دست پیدا کرد و هفت امتیازی شوند.
شاگردان خولیو ولاسکو در ست های اول و چهارم با امتیازهای 25 بر 23 و 26 بر 24 به پیروزی رسیدند اما در ست های دوم، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 23 و 15 بر 6 مغلوب بلژیک شدند تا چهارمین ناکامی خود در لیگ جهانی امسال را تجربه کنند.
ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین در ابتدای مسابقه برابر بلژیک از ترکیب کریستیان پوگلاخن، دمیان گونزالز (کاپیتان)، گونزالو کوئیروگا، سباستین سوله، سانتیاگو دارایدو، پابو کِرر و الکسیس گونزالز (لیبرو) استفاده کرد.
ویتال هینن سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک نیز از ترکیب برام ون دن درایس، سَم درو (کاپیتان)، پیِتِر ورهیز، سیمون ون دی وورد، ماتیاس والکیِرز، توماس روسو و جِلی ریبِنز در ابتدای این مسابقه استفاده کرد.
لوئیس ماسیاس از مکزیک و راجریو اسپیکالسکی از برزیل به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.
حدود سه هزار نفر از جمله تیم والیبال زیر 23 سال مردان ایران در آغاز دیدار آرژانتین و بلژیک در سالن 12 هزار نفری آزادی بودند.
تیم ملی والیبال آرژانتین در چهار دیدار قبلی خود یک برد و دو امتیاز به دست آورده است و در حال حاضر در رتبه دوازدهم جدول سطح یک لیگ جهانی است.
تیم ملی والیبال بلژیک که روز گذشته سه بر دو مغلوب ایران شد نیز با دو برد و پنج امتیاز در رتبه ششم جدول 12 تیمی لیگ جهانی است

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی