نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

گفته می‌شود نیمار ستاره برزیلی بارسلونا خودش باعث انتشار شایعه پیوستنش به پاری‌سن‌ژرمن است.

ادامه تلاش‌ها برای حفظ نيمار در بارسلونا

به گزارش خبرورزشی، جرارد پيكه، مدافع باتجربه بارسا كه همه از تمايل او براي تكيه زدن بر صندلي رياست باشگاه كاتالان در آينده خبر دارند، عكسي با پيغامي جنجالي در اينستاگرامش بازتاب داده. در اين عكس او را در كنار نيمار ميبينيم و گويا پيكه با انتشار اين عكس پيغام مهمي به هواداران تيمش داده. پيكه زير اين عكس نوشته: «ميماند»! و مختصر و مفيد در مورد آينده نيمار خبر داده.

آنها دقايقي بعد هم عكسي يادگاري با هيروشي ميكيتاني، رئيس و باني شركت راكوتن، اسپانسر جديد باشگاه بارسلونا گرفتند و منتشر كردند كه در آن هر سه با لبخندي بر لب ديده ميشوند. آقاي ميكيتاني با انتشار اين عكس نوشته: «با دوستانم، نيمار و پيكه» البته ممكن است اين عكس بار معنايي خاصي به ويژه در راستاي آينده مبهم نيمار نداشته باشد. شركت راكوتن اخيراً به عنوان اسپانسر جديد بارسلونا معرفي شده و بدين ترتيب سالها همكاري بارسلونا با قطر ايرويز به عنوان اسپانسر اصلي باشگاه به پايان رسيد. حالا قطريها كه جزو سرمايهگذاران اصلي باشگاه پاريسنژرمن هستند، براي انتقام هم كه شده، قصد دارند به هر ترتيبي شده، نيمار را به اين تيم ببرند و از همين رو تمام شرايط اقتصادي مورد نياز را براي ناصر الخليفي، رئيس پياسجي، فراهم كردهاند.

البته هنوز تكليف آينده نيمار روشن نشده است ولي پيغام پيكه و عكس او و نيمار با رئيس شركت اسپانسر جديد بارسلونا، قطعاً دلخوري قطريها را به همراه خواهد داشت.

پياسجي دست از تلاش نميكشد

با وجود عكسي كه پيكه در اينستاگرامش منتشر كرده، بعيد به نظر ميرسد سران باشگاه پاريسي دست از تلاش براي به خدمت گرفتن ستاره برزيلي بارسا بكشند. اين عكس به منزله پايان جنجال تابستاني نيست و به نظر ميرسد داستان وارد فاز تازهاي شده باشد. در اين شرايط تعدادي از بازيكنان كليدي بارسا با نيمار ديدار كردند و از او خواستند تيم را ترك نكند و در مقابل گمانهزنيها در مورد انتقال او به پياسجي، جلسات دوستان نيمار با او براي متقاعد كردنش براي ماندن در تيم كاتالان ادامه دارد. عكسي كه پيكه در اينستاگرام منتشر كرد هم حكايت از همين موضوع دارد.

در ادامه راكيتيچ هم زير عكس پيكه پيغامي نوشت تا رضايتش را از اين بابت ابراز كند.

از سوي ديگر سياست سران بارسا در قبال اين مسئله تكذيب اين ماجرا بوده و آنها معتقدند رسانهها با انتشار چنين اخباري قصد دارند ثبات را از تيم كاتالان دور كنند. ولي با گذر روزها مشخص شد اين ماجرا جدي است ولي سران باشگاه نتوانستند قضيه را فيصله بدهند. بارتومئو، رئيس بارسا، در آمريكا با نيمار ديدار كرد ولي اين جلسه نتيجهاي نداشت. پدر نيمار هم در آمريكا با مديران بارسا جلساتي را گذاشت. در جلسه اخيري كه بدون حضور بارتومئو برگزار شد، پدر نيمار به سران باشگاه بارسا اين اطمينان را نداد كه پسرش در تابستان به پياسجي نرود.

تعجب آشنايان نيمار از عكس پيكه

بعد از انتشار اين عكس توسط پيكه هيچ يك از طرفين واكنش خاصي نشان نداده. خود نيمار و سران بارسا در سكوت محض فرو رفتند ولي يكي از نزديكان نيمار در گفتوگو با ايياسپيان گفته اصلاً منظور عكسي كه پيكه در اينستاگرامش منتشر كرده را درك نميكند.

اين در حالي است كه در ساعات اخير رسانههاي برزيلي هم اعلام كردند كار انتقال نيمار به پياسجي تمام شده و اين انتقال به زودي قطعي و رسمي خواهد شد. در اين ميان انتظار ميرود نيمار به زودي در اين باره شفافسازي كرده و به همه اين گمانهزنيها پايان دهد.

خشم اسپانياييها از نيمار

در شرايطي كه گمانهزنيها در مورد انتقال نيمار به پياسجي ادامه دارد، اسپانياييها به شدت از بازيكن برزيلي دلگير هستند. ارنست فولچ، يكي از مديران ارشد روزنامه اسپورت كاتالونيا، در مقالهاي در مورد رفتارهاي نيمار نوشته: «اين نيمار است كه با بارساييها بازي ميكند؛ نه رسانهها. نيمار اين حق را دارد به هر چيزي كه ميخواهد فكر كند و ما هم اين مأموريت را داريم اينها را تعريف كنيم. او و نزديكانش ترجيح ميدهند در مورد اين قضيه سكوتشان را حفظ كنند.»

سانتي نويا، يكي از مديران روزنامه موندو دپورتيوو، هم در واكنش به عكس اخير پيكه و نيمار نوشته: «اين جمله در اينستاگرام را بايد خود نيمار مينوشت. اين خود او است كه بايد در اين باره شفافسازي كند.»

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی