نظرات: ۰
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

محکومیت باشگاه پرسپولیس در پرونده ژوزه رقمی است معادل 7 میلیارد تومان؛ ذیک رقم فوق سنگین و شاید سنگیت ترین جریمه تاریخ فوتبال ایران که از سوی فیفا اعمال شده است.

فیلمبرداری 2 میلیون دلاری ژوزه از تمرین پرسپولیس

برای روشن شدن ماجرای پرسپولیس و ژوزه لازم است این خبر را بخوانید. این اتفاق دقیقا روز 29 آذرماه 1391 در محل تمرین پرسپولیس رخ داد؛
«مانوئل ژوزه سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه با مسئولان این باشگاه به توافق نرسید امروز به اردوی سرخپوشان رفت تا با بازیکنان تیم به گفتوگو بپردازد و حتی اعلام کرد میخواهد امروز با توجه به سیاستهای باشگاه روی نیمکت بنشیند!
اما مسئولان باشگاه پرسپولیس به او اعلام کردند با هماهنگی رویانیان می تواند داخل اردو حضور پیدا کند همین موضوع باعث شد تا ژوزه ناراحت شود. البته کارهای عجیب دستیاران او نیز قابل توجه بود. دستیاران ژوزه با فیلمبرداری از اتفاقات و راه ندادن ژوزه به محل اردوی پرسپولیسیها به دنبال جمع کردن برخی مستندات علیه باشگاه پرسپولیس بودند.
ژوزه که صدای خود را بالا برده بود، گفت: آمدهام تا صحبت کنم و تیمم را تحویل بگیرم اما مسئولان پرسپولیس به او اعلام کردند که باید تکلیفت پس از جلسه با رویانیان مشخص شود.
ژوزه پس از دقایقی که نتوانست به داخل اردو راه پیدا کند هتل را ترک کرد.»
***
به لحظه فیلمبرداری دستیاران ژوزه دقت کنید. آنها بیخود و بی جهت این کار را انجام ندادند. ژوزه و تیم همراهش باید به فیفا مستنداتی ارائه می دادند که باشگاه پرسپولیس از حضور آنها در تمرین جلوگیری می کند.
 ژوزه منهای قراردادی که با پرسپولیس در سازمان لیگ داشت اما ظاهرا یک قرارداد جداگانه دیگر هم با مدیرعامل وقت این باشگاه بسته بود.
حالا هر طور حتی با این دلار 4 هزار تومانی امروز هم که حساب می کنیم متوجه می شویم قرارداد ژوزه در همان تاریخ- یعنی به سال 91- دو میلیون دلار بوده است!
رقمی فوق سنگین برای یک مربی خارجی که امروز پس از 5 سال تحمل،صبر و مدارا از فیفا علیه پرسپولیس قرار است حکم نهایی را بگیرد!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی