نظرات: ۰
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تا به حال هرچه خبر درباره انتقال سردار آزمون به تيم‌هاي اروپايي منتشر شده با سكوت اين بازيكن مواجه شده است.

سردار در «ميدان سرخ» و «كاخ كرملين» عكس می‌گيرد

به گزارش خبرورزشی،سردار آزمون در پستهاي ايسنتاگرامياش تنها واكنشي كه به اين خبرها نشان داده بيتفاوتي است. حتي چند بار با شوخي و تمسخر گفته فقط روزنامهها هستند كه از انتقالم به تيمهاي اروپايي خبر دارند، خودم هيچ خبري ندارم!

سردار آزمون اما هميشه يكي پاي ثابت چنين اخباري بوده است. قربان برديف كه هدايتكننده سردار و پدرش است هر جا در روسيه ميچرخد آزمونها را همراه خودش ميبرد. قربان حتي به پدر سردار هم توجه دارد و دست او را در روستوف بند كرده بود. 

اين بار اما ظاهراً خبر مذاكرات سردار آزمون با لاتزيو جدي است. چرا جدي است؟ چون اين دفعه پاي قربان برديف در كار است.  قربان وقتي از روستوف جدا شد و به كازان رفت سردار راه هم با خودش برد. آزمون با اين تيم قرارداد بست چون ظاهراً بازيكن كازان بود.

حالا از محل انتقال سردار آزمون به لاتزيو پول هنگفتي نصيب روبينكازان ميشود و قربان برديف به اين ترتيب كار خودش را كرده است.

واكنش سردار به اين اتفاقات چيست؟ او سكوت كرده و مشغول انتشار عكسهايش با ميلاد محمدي در مسكو است. عكسهاي سردار آزمون روز دوشنبه در حالي در ميدان سرخ و حوالي كاخ كرملين منتشر شد كه منابع خبري معتبر ايتاليايي از ماجراي انتقال سردار به لاتزيو نوشتند.

اين بار ديگر پاي رسانههاي ايراني در ميان نيست؛ چراكه ايتالياييها و فوتبالنويس مشهور اين كشور از سردار و انتقالش به لاتزيو نوشته است.

دوشنبه گذشته سردار آزمون در شرايطي با ميلاد محمدي كه به مسكو سفر كرده بود از سربازهاي كاخ كرملين كه ساعتها در جاي خود ميايستند و تكان نميخورند فيلم گرفت كه همه ميگفتند كار مليپوش ايراني براي حضور در كالچو تمام است؛ با اين همه سردار همچنان سكوت كردهاند.

سكوت آزمون البته يك حركت حرفهاي است و مشخص است كه قربان برديف به او ياد داده در قبال هر خبري كه منتشر ميشود نبايد واكنش لحظهاي داشت و افكار عمومي هميشه بايد چشم انتظار و تشنه باشند!

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی