باشگاه بارسلونا پس از جدایی نیمار به دنبال جانشین او می‌گردد.

گزينه‌های احتمالی جانشينی نيمار در بارسلونا

به گزارش خبرورزشی، دعوا، اختلاف، نارضايتي يا پول. هرچه بود، نيمار خانهاش در كاتالونيا را ترك كرد تا از اين به بعد زندگي جديدي در پاريس را شروع كند. نيمار از بارسلونا رفت اما آبيواناريها براي تكميل كردن مثلث ناقص اماس فرصت دارند. اتفاقي كه شايد در روزهاي آينده بيفتد تا هواداران بارسا از اين طريق از شوك جدايي نيمار خارج شوند.

فليپه كوتينيو

جديترين گزينهاي است كه اين روزها در رسانهها از آن به عنوان جانشين نيمار ياد ميشود. هموطن نيمار از لحاظ سبك بازي بهترين انتخاب براي بارساييها نيز به حساب ميآيد. با وجود اينكه يورگن كلوپ سرمربي ليورپول اعلام كرده ستاره برزيلياش را تحت هيچ شرايطي به فروش نميرساند اما هر روز كه ميگذرد، نگراني او از بابت جدايي احتمالي ستارهاش بيشتر ميشود.

آنخل ديماريا

بازيكن سابق تيمهاي رئالمادريد و منچستريونايتد يكي ديگر از گزينههايي است كه در پست نيمار قابليت بازي را دارد. ديماريا تجربه بازي در لاليگا را دارد و با آمدن نيمار به پياسجي اكنون جايگاه او در تيم نيز در معرض خطر است. تقابل با تيم سابق يعني رئالمادريد و اثبات تواناييهايش دلايل كافي براي بارسايي شدن آنخل هستند.

عثمان دمبله

با 20 سال سن در اولين فصلي كه براي دورتموند بازي كرد 10 گل به ثمر رساند تا توجهات را به خودش جلب كند. درست مشابه نيمار كه در تمرينات بارسلونا با نلسون سمدو درگير شد، او هم در هفتهاي كه گذشت با رومن بوركي به مشكل خورد تا شايعه جدايياش از جمع زنبورها قوت بگيرد. بايد صبر كرد و ديد آيا مسير دمبله به لاليگا تغيير ميكند يا خير.

پائولو ديبالا

رسانههاي اسپانيايي اخيراً مدعي شدند ليونل مسي شخصاً از حضور ديبالا به عنوان جانشين نيمار در بارسلونا استقبال كرده است. ديبالا در مجموع 2 فصلي كه براي يوونتوس توپ زده 42 گل به ثمر رسانده و ميتواند مشكل بارساييها در نبود نيمار را حل كند. هرچند كه تمديد قرارداد با يووه به مدت 5 سال در ماه آوريل، مقامات بارسلونا را بايد بيشتر دست به جيب كند.

كيليان امباپه

قبل از اينكه نيمار گرانقيمتترين بازيكن دنيا شود امباپه ميتوانست با قبول پيشنهاد رئالمادريد اين عنوان را براي چند روز مال خود كند. باشگاه موناكو اما با اين انتقال مخالفت كرد و حالا پاي بارسلونا هم به انتقال اين بازيكن باز شده است. آخرين خبري كه از امباپه در رسانههاي فرانسه منتشر شده، اين بوده كه به باشگاه اعلام كرده قصد جدايي از موناكو را دارد. اينكه امباپه بين بارسا و رئال كدام را انتخاب خواهد كرد مشخص نيست.

الكسيس سانچس

هرساله در تابستان به منچسترسيتي لينك ميشود ولي در آرسنال ميماند. امسال اما شرايط سانچس فرق ميكند. با رفتن نيمار او دوباره شانس بازگشت به بارسا را دارد و از همه مهمتر اينكه تمايل به بازي براي آرسنالي كه در ليگ قهرمانان اروپا نيست، ندارد. همه اينها در شرايطي است كه الكسيس يك فصل ديگر با آرسنال قرارداد دارد و جدايياش بايد مورد تأييد آرسن ونگر و مقامات باشگاه باشد.

ادن آزار

ستاره بيچون و چراي تيم آنتونيو كونته يكي، دو سالي است كه در تابستان مورد توجه رئالمادريد قرار ميگيرد. اين انتقال اما هيچوقت عملي نميشود و دليل هم دارد. تا وقتي گرت بيل و كريس رونالدو هستند، آزار ريسك بازي در رئال را نميپذيرد اما اكنون كه يك جاي خالي در بارسلونا پيدا شده، آزار ميتواند تكميلكننده ضلع ناقص مثلث اماس باشد. كونته از زبان آزار اعلام كرده كه در چلسي خوشحال است اما كسي چه ميداند، شايد يك رقم هنگفت معادلات را برهم زد.

آنتوان گريزمن

قبل از اينكه گريزمن وفادارياش به باشگاه اتلتيكومادريد را ثابت كند، مورد توجه منچستريونايتد بود. حالا كه يونايتد بيخيال آنتوان شده، اين بارساست كه ميتواند با يك رقم ايدهآل بازيكن موردعلاقه مورينيو را جذب كند. آيا بازي كنار مسي و سوارس، ستاره فرانسوي اتلتيكو را متقاعد ميكند تا از تيم ديگو سيمئونه جدا شود؟

 

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __