نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

حاجی‌بیگی عضو هیئت مدیره پرسپولیس می گوید تکلیف تمدید قراردا با برانکو بعد از دربی مشخص می‌شود

نتیجه دربی در قرارداد برانکو تاثیر گذار است!

به گزارش خبر ورزشی، او این حرف ها را هم در مورد این موضوع بر زبان آورده است: « بازی با الهلال در تمدید قرارداد با برانکو تاثیری ندارد. برانکو عملکرد درخشانی در پرسپولیس داشته است.جلسه هیئت مدیره بعد از بازی برگشت برابر الهلال عربستان برگزار میشود.بعد از دربی درمورد تمدید قراداد با برانکو تصمیمگیری میشود.»
این حرف ها بدین معنی است که نتیجه دربی در تمدید قرارداد برانکو تاثیر گذار است. تمدید قرارداد برانکو یک اصل است و اگر قرار به رعایت این اصل باشد دیگر به زمان نیازی نیست. اینکه قرارداد برانکو بعد از دربی تمدید می شود تعیین زمان برای انجام این کار است و شا ئبه هایی ایجاد می کند. 
جعفر کاشانی – ر ئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس یکی از مخالفین تمدید قرارداد برانکو است. البته نه اینکه منکر زحمت برانکو باشد و این مربی را مربی بدی قلمداد کند بلکه به زعم جعفر کاشانی – برانکو هر آنچه می دانسته به تیم انتقال داده و حال او باید برود و مربی قوی تر از او هدایت تیم پرسپولیس را برعهده بگیرد. 
جعفر کاشانی به نتایج تلخ استقلال در برابر العین و هم چنین پرسپولیس در برابر الهلال اشاره می کند و می گوید نتیجه این دو بازی آبروی فوتبال ایران را برد! که البته این تعبیر تعبیر درستی است به این خاطر که در این دو بازی فوتبال باشگاهی ایران بد جوری تسلیم شد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی