نظرات: ۰
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

همان طور که در خبرها داشتیم فرهاد مجیدی بعدازظهر امروز تهران به مقصد دبی ترک گفت. طبیعتا او اگر قرار بود مربی استقلال شود در تهران می ماند نه اینکه به دبی می رفت. حدس این مسئله که استقلال فرهاد را نمی خواهد خیلی سخت نبود!

استقلال به کنار / شفر چرا مجیدی را نخواست؟

به گزارش خبر ورزشی، چند روز پیش محمد نوری و نصر الله عبدالهی سخنگوی کمیته فنی و سرپرست تیم استقلال تهران مواضع باشگاه را به طور شفاف بیان کردند. 
محمد نوری گفته بود حضور در کادر فنی تیم استقلال برای فرهاد مجیدی زود است و ما بیم این را داریم که برای فرهاد مجیدی مشابه اتفاق علیرضا منصوریان رخ دهد. این در حالی است که علیرضا منصوریان در استقلال سرمربی بود اما فرهاد قرار بود دستیار شود و کمتر دیده شده در تیمی تماشاگران علیه دستیار شعار سر دهند. نصرالله عبدالهی هم گفته بود در شان فرهاد مجیدی نیست که دستیار چندم شفر شود! به این خاطر که میک درموت به عنوان دستیار اول شفر معرفی شده است. 
باشگاه استقلال فرهاد مجیدی را نخواست به خاطر این مسایلی که عنوان شد هر چند که به نظر می رسد دلیل اصلی عدم علاقمندی مدیران فعلی استقلال نسبت به حضور فرهاد در باشگاه بوده نه چیز دیگری! اما در این بین سوالی که وجود دارد این است باشگاه استقلال فرهاد مجیدی را نخواست چرا شفر نسبت به حضور فرهاد اصرار نکرد! در حالی که خوب می دانست مجیدی از محبوبیت بالایی نزد طرفداران استقلال برخوردار است و حتی می توانست بار روانی و فشارها را از روی شفر بردارد؟ 
مگر نه اینکه شفر باید دستیارانش را خودش مشخص کند؟ آیا شفر از سوی باشگاه تحت فشار بوده و به همین بهانه اجازه نداد تا دین محمدی و طاهری به کادر فنی او اضافه شوند؟ این ها سوالاتی است که دیریا زود شفر با آنها مواجه خواهد شد و چه خوب به این سوالات صادقانه پاسخ دهد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی