۰
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

هدايت تيم ملي كشتي آزاد اميد به عليرضا رضايي سپرده شد. نايب‌قهرمان المپيك و نفر سوم سنگين‌وزن جهان، مدير اسبق تيم‌هاي ملي كشتي آزاد و سخنگوي فدراسيون كه بنا به دلايلي مدت‌ها از همكاري با فدراسيون خودداري مي‌كرد، به رغم رد كردن درخواست قبلي، در نهايت سكان هدايت تيم ملي اميد را پذيرفت.

رضايی: فقط برای كمک به كشتی آمدم

 در همين رابطه با او به گفتوگو نشستيم كه رضايي به خبرورزشي گفت:

* فقط براي كمك به كشتي آمدم. اگر نيت و قصد ديگري به غير از خدمت داشتم، قطعاً آن زماني كه مدير تيمهاي ملي بودم، موقعيت بهتري برايم فراهم بود.

* شرايط حال حاضر كشتي الان به گونهاي است كه وظيفه خودم دانستم تا براي خدمت، انجام وظيفه و كمك به تيم ملي قبول مسئوليت كنم.

* كار خيلي سخت و دشواري داريم ولي زيبايي و شيريني كار با تيم ملي در اين است كه بچههايي مستعد، پرتوان و مدعي در سطح جهان داريم كه با تلاش و زحماتشان براي كسب افتخار و غلبه بر حريفان، خستگي را از تن آدم درميآورند.

* بدون شك انسجام و وحدت در برنامههاي فني و اجرايي و حمايت از تيم ملي لازمه اصلي انجام كار و نياز اوليه محسوب ميشود. قطعاً و بدون شك با حمايتهاي لازم از فدراسيون و فدراسيون از برنامههاي ما، ميتوان نسبت به كسب نتايج خوب اميدوار بود.

* با توجه به فرصت خيلي كم و 40 روزه كه زمان مفيد ما تا شروع مسابقات قهرماني جهان به ميزباني لهستان، حدود يك ماه است لذا بعد از قبول اين مسئوليت، بلافاصله از 12 مهر اولين اردو را استارت زديم. نفرات دعوت شده قبلي و تعدادي هم از نفرات مثل 70 كيلو را خودم به اردو دعوت كردم و داريم تمرين ميكنيم.

* ما حداكثر 3 مرحله اردو ميتوانيم داشته باشيم. اولين اردوي ما 25 مهر تمام ميشود. سه روز بعد اردوي دوم را شروع ميكنيم و در مرحله پاياني هم ريكاوري و تقويت روحي بچهها را در دستور كار داريم. فقط در همين دو مرحله اردو ميتوانيم كار سنگين و پرفشار داشته باشيم.

* هرچند فرصت كمي داريم ولي با تلاش بچهها سعي داريم هرچه زودتر به شرايط مناسب نزديك شويم و خودمان را به رقابتهاي جهاني برسانيم.

* اولين دوره مسابقات جهاني اميد است، هرچند دو دوره در اروپا برگزار شده اما هيچ سنگ محك و معياري از حريفان نداريم ولي آنچه مسلم است اينكه اكثر نفرات اميد از مدالداران بزرگسالان هستند. البته بچههاي ما هم دست و پا بسته نيستند و خودشان جزو مدعيان جهاني محسوب ميشوند و ميتوانند حرفهاي زيادي براي گفتن داشته باشند. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی