۰
جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

روابط عمومی فدراسیون فوتبال،درباره اظهارات علی کریمی توضیحاتی منتشر کرد.

فدراسیون فوتبال جواب علی کریمی را داد

به گزارش خبر ورزشی، در پی اظهارات علی کریمی در برنامه تلویزیونی شبکه ورزش، روابط عمومی فدراسیون فوتبال برای تنویر افکار عمومی توضیحاتی ارائه کرد.
1_مدیران فدراسیون فوتبال این آمادگی را دارند که نسبت به شفاف سازی مبالغ دریافتی شان اقدام کنند. ضمن اینکه به اطلاع می رساند، رییس فدراسیون فوتبال از این فدراسیون حقوقی دریافت نمی کند.گفتنی است که این ادعا برای کلیه دستگاه های نظارتی قابل پیگیری است.
2_با جدی تر شدن مراحل نظارتی کنفدراسیون فوتبال آسیا بر برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان و شرایط احراز مربوط به حضور تیم ها در این مسابقات، بحث تعیین تکلیف مالی جایگاه اصلی را در دو سال اخیر در این مسیر به خود اختصاص داده است.
در این باره قابل ذکر است که صدور مجوز حرفه ای از سال 2009، توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا ابلاغ شد و از  همان زمان اعضای فدراسیون فوتبال به جدیت به دنبال انجام مراحل اجرای قانونی آن بودند.ا ز سال 2011 فدراسیون فوتبال ایران این مسیر را آغاز کرد. خوشبختانه این فرآیند، در این مدت طی شده  که از جمله آن بحث استاندارسازی در بحث استادیوم ها و باشگاهها است.
در این میان، سال گذشته و امسال هم سال شفافیت مالی بوده است.بر این اساس، موضوع پیگیری بحث پرداخت بدهی باشگاهها به بازیکنان از سوی فدراسیون فوتبال، ارتباطی با شکایت آندرانیک تیموریان به کنفدراسیون فوتبال آسیا نداشته است. خوشبختانه باشگاه ها هم در این باره گام های خوبی برداشته اند که از جمله پرداخت بدهی تراکتورسازی به علی کریمی بوده است.
لدا در حال حاضر، مراحل تسویه حساب با باشگاهها محسوب می شود که این موضوع با جدیت در حال پیگیری است و امیدواریم علی کریمی  با اطلاع بیشتری در این باره اظهار نظر کند.
3_درباره بحث بلیط فروشی گفتنی است همانطور که بارها اطلاع داده شده،  فرآیند فروش بلیط به باشگاه ها واگذار شده و باشگاه ها هم بلیط ها را می توانند هم به صورت اینترنتی بفروشند و هم حضوری. هر چند بحث بلیط فروش بلیط به شکل اینترنتی جزو الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا است و دقیقا همان رویه ای است که در موضوع حقوق و پاداش طی می شود.
4_به استحضار عموم می رساند فیفا هنوز مبلغ 12 میلیون دلار بابت صعود تیم ملی ایران به جام جهانی را به هیچ فدراسیونی پرداخت نکرده است. در صورت پرداخت؛ مراحل قانونی آن برای اختصاص دادن قسمتی از آن به بازیکنان، سرمربی و آماده سازی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی انجام می شود.
5_بارها توسط م ئولین اعلام شده افرادی که اطلاعاتی مبنی بر فساد در فوتبال و هرگونه اطلاعی در این باره دارند به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، بازرسی کل کشور و دیگر نهادهای نظارتی مراجعه و اطلاعات خود را اعلام تا  رسیدگی لازم به عمل آید. لذا طرح مباحث بدون سند در رسانه ها قطعا نمی تواند کمک حال فوتبال باشد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی