نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در دو سال گذشته نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان از دیون باشگاه را پرداخت کرده‌ایم و دیگر اقدام‌های لازم برای حرفه‌ای‌سازی را طبق آیین‌نامه‌های کنفدراسیون انجام داده‌ایم.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: ۲۰ میلیارد از بدهی ها را پرداخت کرده ایم

به گزارش خبر ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ باشگاه پرسپولیس با آرزوی قبولی عزاداریهای اربعین حسینی، برای اطلاع هواداران عزیز و رسانههای جمعی،  اقدامات خود، بر اساس آئیننامه صدور مجوز حرفهای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا  را به اطلاع عموم میرساند.

در این راستا، در دو سال گذشته تلاش مجدانهای وجود داشته است تا با وجود هزینههای سنگین جاری، نسبت به تادیه دیون گذشته به ویژه مواردی که با احکام بینالمللی همراه بود و باشگاه را با تهدیدهای جدی روبرو میکرد اقدام نماییم.

بسیاری از بدهیهای باشگاه که بخش اعظمی از آنها به سالهای گذشته تا 15 سال قبل باز میگشت، با پرداخت مبلغی در حدود 20 میلیارد تومان تسویه و پروندههای آنها بسته شد.

همچنین برای دوره اخیر، ثبت اسناد و مدارک در سامانه AFC در موعد مقرر انجام شد.

بخشی از بدهیهای باشگاه که مربوط به سالهای گذشته میشد و دارای رای قطعی از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران بودند نیز با توافق دوطرفه تسویه شدند.

درباره بخش دیگری از موارد، در جلسه مشترکی که در کمیته انضباطی فدراسیون دارای وقت رسیدگی است از قبل تضمین کافی ارائه شده است و تسویه خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس همچنین ضمن احترام نسبت به آرایی که پیش از این صادر شده، طبق ماده 51 آئیننامه انضباطی در خصوص تعدادی از احکام صادره خواهان تجدید نظر شده است. پس از رسیدگی نهایی و اتخاذ تصمیم درباره این پروندهها که لازمالاجرا خواهد بود، حتما تدابیر لازم برای اجرا و پرداخت صورت خواهد گرفت.

ضمن آنکه مواردی هم در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون مطرح و در دست رسیدگی قرار دارد که پس از صدور آرا، ملاک عمل باشگاه خواهد بود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است؛

در مسیری که طی شده و همچنان پیش رو داریم از همکاریهای صمیمانه وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیتههای ذیربط و به خصوص هواداران فهیم و ارزشمندی که در تمامی این سالها با حمایت بیدریغ خود توانستهاند نقش اصلی را در موفقیتها، ثبات و دوام و پایداری باشگاه محبوب خودشان ایفا نمایند و آن را در مسیر بزرگی و حرفهای شدن یاری برسانند، صمیمانه تشکر و سپاسگزاری مینمائیم.

در خاتمه از  عزیزانی که با بزرگواری، تعصب و محبت نسبت به هواداران و عشق به پرسپولیس از مطالبات خود صرف نظر کردند یا با حداقل تقاضا و بخشش بخش عمدهای از مطالبه خود، توافق نمودند تشکر میکنیم. بیتردید هواداران پرشور پرسپولیس نیز این فداکاری را از یاد نخواهند برد.

امید است اندک نفرات باقیمانده نیز با همین نگاه، پرسپولیس را کماکان در جهت حضور پر قدرت در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کرده و با دور کردن نگرانیها از دل هواداران، شادی آنها را موجب شوند تا پرسپولیس همچنان با افتخارآفرینیهایش، موجبات غرور ملی تمام اهالی فوتبال را فراهم آورد.

انشاءا...

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی