۰
سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

کنگره علمی، پژوهشی فوتبال کلینیک پس از سه روز عصر دوشنبه به کار خود پایان داد، در این گردهمایی علمی سه روزه که تحت نظر فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار گردید، اساتید برجسته ی دانشگاهی، بازیکنان فوتبال، مربیان و دانشجویان پزشکی و علوم ورزشی توانستند با حضور در کارگاه های آموزشی از تجربیات مدرسین این کنگره استفاده نمایند.

پایان کنگره فوتبال کلینیک در تهران

از چهره های مطرح حاضر در این سمینار سه روزه می توان به یاسین زرقونی رییس کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال آفریقا و عضو کمیته پزشکی فیفا،دکتر سینگ رییس کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا و عضو کمیته پزشکی فیفا
ایلک کاگری نماینده کمیته توسعه فیفا
مصطفی اروت عضو کمیته جوانان یوفا
توماس پیر نماینده کمپانی نرمافزار مای کوچ اشاره کرد. 
همچنین در روز افتتاحیه پیام تصویری رییس کمیته پزشکی فیفا میشل دی هوگ، رییس سابق افمارک پرفسور جیری دی وراک، وینفر شفرد سرمربی استقلال، برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس و علی دایی سرمربی سابق تیم ملی و کنونی باشگاه سایپا برای حاضرین به نمایش درآمد.
رییس کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا با مثبت ارزیابی کردن این کنگره علمی، پژوهشی ابراز امیدواری کرد که ایران مثل گذشته بتواند پیشرو در زمینه پزشکی و علوم پژوهشی باشد. وی در خاتمه با تشکر از زهره هراتیان و رضا شجیع برای برگزاری این کنگره از حمایت ها و پشتیبانی های فدراسیون فوتبال تقدیر بعمل آورده و ابراز امیدواری کرد که این برنامه های علمی و پژوهشی با محوریت ایران در سطح قاره آسیا ادامه پیدا کند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی