نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ستاره پرسپولیس فقط سالی ۵۰۰ میلیون تومان از تیمش می‌گیرد!

علیپور فقط سالی ۵۰۰ میلیون از پرسپولیس می‌گیرد!

به گزارش خبرورزشی،لطفاً تعجب نکنید! علی علیپور تا همین یک سال پیش سالی ۳۰۰ میلیون تومان از بازی در پرسپولیس نصیبش میشد و افزایش ۲۰۰ میلیون تومانی هم با هزار مکافات حاصل شد.

شاید ندانید اما این مهاجم وقتی از راهآهن تهران به پرسپولیس پیوست با مشکلات مالی فراوانی مواجه شد.

علیپور تازه عقد کرده بود اما نه راهآهن باشگاه سابقش از لحاظ مالی کمکش کرد و نه بازی در پرسپولیس!

مهاجم گلزن و جوان قائمشهری در آن مقطع میخواست مقدمات مراسم عروسیش را فراهم ساخته و همسرش را به تهران بیاورد منتهای مراتب با مشکلات مالی مواجه شده بود.

علیپور برای رهن و اجاره آپارتمانی در تهران پول کم داشت و باشگاه پرسپولیس هم در آن مقطع حاضر نمیشد مبلغ مورد نظر را تأمین کند.

قرارداد اندک و پایین این مهاجم هم کمکی نمیکرد و طفلکی علیپور مدتی در منزل یکی از نزدیکانش حوالی نازیآباد تهران زندگی کرد.

او جلسات متعددی با مسئولان پرسپولیس برگزار کرد بلکه بتواند مشکلات خود را حل کند و در نهایت با یک پیشنهاد جدید مواجه شد؛ «قراردادت را ۳ سال دیگر تمدید کن و ۶۰ میلیون تومان نقد بگیر!»

باتوجه به مشکلات مالی شدید علیپور، این بازیکن بالاجبار و بدون چک و چانه زیر برگه تمدید قرارداد ۳ ساله را امضا کرد!

این مهاجم قائمشهری توانست در ترکیب پرسپولیس درخشیده و نامش را بر سر زبانها بیندازد و همین موضوع باعث شد نظر مسئولان پرسپولیس نسبت به او عوض شود.

قرارداد ۳۰۰ میلیون تومانی علیپور به سالی ۵۰۰ میلیون افزایش یافت که انصافاً نسبت به بازیکنان میلیاردی لیگ برتر مبلغ اندکی است. همین امروز مهاجمی را در تیم رقیب پرسپولیس میشناسیم که برای فصل جاری قراردادی یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی بسته است اما هنوز نتواسته یک گل برای تیمش به ثمر برساند!

البته این گزارش نافی زرنگی یا حرفهایگری مدیران پرسپولیس در تمدید قرارداد پدیدهای جوان نیست که از اول هم مشخص بود ستاره میشود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی