نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بزرگترین انتقادی که در چند روز اخیر از سران فوتبال ایتالیا شده انتخاب آنها برای سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور بوده است.

اگر کی روش سرمربی ایتالیا بود

به گزارش خبرورزشی، ایتالیا در چند سال گذشته بیش از آنکه با بازیکنان خود مطرح شده باشد با مربیان سرشناس شناخته شده  با این حال مدیران فوتبال این کشور با انتخابی عجیب ونتورا را به عنوان سرمربی تیم ملی ایتالیا انتخاب کردند و در نهایت نیز از صعود به جام جهانی بازماندند.
در طول 20 سال گذشته همواره مربیانی با کاریزمای قوی هدایت ایتالیا را به عهده گرفتند. پیش از حضور ونتورا در تیم ملی ایتالیا نیز آنتونیو کونته سرمربی لاجوردی پوشان بود که در تمام مدت در کنار زمین با شاگردانش صحبت می کرد بر خلاف او ونتورا شخصیتی آرام داشت و نمی توانست برای بازیکنانش در کنار زمین تاثیرگذار باشد.
پس از حذف ایتالیا در فضای مجازی و همین طور رسانه های این کشور بارها به این موضوع اشاره شد که اگر یک مربی بزرگ سرمربی ایتالیا بود این تیم حالا به جای سوئد راهی جام جهانی شده بود. جالب است که یکی از کاربران ایرانی نیز در یکی صفحات مجازی نوشته بود ایرانی ها باید به داشتن مربی همچون کی روش افتخار کنند. اگر او سرمربی ایتالیا بود نمی گذاشت فاجعه شب گذشته در سن سیرو رقم بخورد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی