نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ملی‌پوش ایرانی به سایت نوا اسپورت یونان گفت: صرف حضور در جام جهانی برای ما خوشحال‌کننده نیست و هدف دیگری داریم.

انصاری‌فرد: حضور در جام جهانی برای ما خوشحال‌کننده نیست

به گزارش خبرورزشی، تیم المپیاکوس شب گذشته (شنبه) در بازی هفته چهاردهم سوپر لیگ یونان با نتیجه 4 بر یک از سد میزبانش یعنی تیم پانتولیکوس گذشت و در صدر جدول ردهبندی قرار گرفت. کریم انصاریفرد 77 دقیقه در ترکیب تیم المپیاکوس بازی کرد و ضمن به ثمر رساندن یک گل سازنده گل دیگر تیمش هم شد.
مهاجم ایرانی تیم المپیاکوس پس از پایان این بازی به دوربین خبری سایت نوا اسپورت، حامی رسانهای سوپر لیگ یونان گفت: به خانواده المپیاکوس و تمام کسانی که در این باشگاه فعالیت میکنند پیروزی برابر پانتولیکوس را تبریک میگویم. هدف ما در تمام بازیها این است که نهایت توان خود را برای تیم المپیاکوس به کار گیریم. در یکی از صحنههای گل باید با جا گذاشتن بازیکن حریف توپ را به فورتونیس میرساندم تا گلزنی کند. برای رسیدن تیم المپیاکوس به بالاترین سطح مهم نیست چه کسی گل میزند.
انصاریفرد ادامه داد: برای تیم پانتولیکوس احترام قائلم و یکی از سرسختترین تیمها با بازیکنان سطح بالایی است. در نیمهاول کار سختی داشتیم اما گل اول بسیار مهم بود. پس از آن گلهای سوم و چهارم هم شکل گرفت. این پیروزی به ما قدرت و اعتماد به نفس میدهد.
وی درباره هماهنگی با فورتونیس در ترکیب تیم المپیاکوس اظهار داشت: این یک اتفاق فوقالعاده است که در تیم المپیاکوس دوستانی همانند فورتونیس، سیسه و مارین داشته باشید. آنها باعث آسان شدن کارهای ما میشوند. زمانی که با آنها بازی میکنم بهترین فرصتها برای من جهت گلزنی فراهم میشود و از این مساله بسیار خوشحال هستم. مهم نیست چه کسی گل میزند، مهم این است که توپ از خط دروازه عبور کند. سرمربی تصمیم میگیرد که چه بازیکنی بازی کند. بازیکنان بسیار خوبی در تیم المپیاکوس حضور دارند که میتوانند نتایج را تغییر دهند.
انصاریفرد درباره جام جهانی 2018 روسیه و حریفان ایران هم گفت: ما در جام جهانی 2018 روسیه برابر بهترین تیمها و برترین بازیکن جهان یعنی کریستیانو رونالدو بازی خواهیم کرد. میخواهیم در روسیه موفق شویم و شگفتانگیز باشیم. هدف ما این نیست که فقط در این رقابتها شرکت کنیم و از آن خوشحال باشیم. ایران تیمی خوب با بازیکنان باکیفیت است. امیدوارم همانند همیشه مورد حمایت هواداران قرار بگیریم. ثابت کردیم که برابر تیمهای اروپایی خوب هستیم.
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در خاتمه خاطرنشان کرد: هدفم این است که به عنوان بهترین گلزن سوپر لیگ یونان به جام جهانی 2018 روسیه بروم. من این مسئله را 2 بار در گذشته ثابت کرده بودم و باید سخت کار کنم تا به هدفم برسم، البته قهرمانی تیم المپیاکوس مهمتر است و قول میدهم که 100 درصد توانم را به کار خواهم گرفت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی