نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بيمه ‌رازي که در هر دو رشته كشتي ‌آزاد و فرنگي سرمايه‌گذاري كرده، با استفاده از نامداران عرصه قهرماني و مربيگري، حضوري فعال و مقتدرانه در ليگ دارد.

محرابی: لازم باشد در كادر فنی تغيير می‌دهيم

به گزارش خبرورزشی، شكست بيمه رازي مقابل ستارگان ساري، يكي از شگفتيهاي چهارمين دوره مسابقات كشتي آزاد جام باشگاههاي جهان بود. بعد از اين شكست، از ادامه حضور در مسابقات خودداري کرد و در رده نهم جدول 13 تيمي قرار گرفت. در همين رابطه با سرپرست تيمهاي كشتي آزاد و فرنگي اين باشگاه گفتوگو كرديم كه كيومرث محرابي به خبرورزشي گفت:

* در اكثر مسابقات بينالمللي ميزبان با دو تيم شركت ميكند و بر اساس مقررات فدراسيون قرار بود دو تيم قهرمان و نايبقهرمان ليگ در جام باشگاههاي جهان كشتي بگيرند.

* تيممان را براي قهرماني بستيم. تمام برنامهها براي جبران شكست فينال سال گذشته تنظيم شده و بر اساس نقاطِ ضعف آنها با كشتيگيران خارجي قرارداد بستيم و تدابيرمان براي گرفتن انتقام شكست از تايتان مركوري آمريكا بود.

* فدراسيون در اقدامي سؤالبرانگيز و مغاير با تصميم خود به تيم سوم ليگ مجوز حضور داد. ما بر اساس نقاط ضعف آمريكاييها يارگيري كرديم ولي تيمي كه از فدراسيون مجوز حضور گرفت، با توجه به نقاط ضعف ما يارگيري كرد.

* فقط اين موضوع نيست كه باعث ناراحتي است، مسائل ديگري هم رخ داده و اتفاقاتي صورت گرفته كه واقعاً نميدانم چه بگويم.

* با حسن يزداني دستِ ياعلي داديم و قرار بود براي ما كشتي بگيرد، ناگهان اعلام شد نميتواند كشتي بگيرد. رضا اطري و عليرضا كريمي با ما بودند ولي صبح رفتند با ايزيپايپ قرارداد بستند.

* بدون توجه به همه اتفاقاتي كه در كشتي آزاد رخ داد، با تمام وجود تلاش ميكنيم تا عصر جمعه در اصفهان، كاپ قهرماني كشتي فرنگي جام باشگاههاي جهان را بالاي سر ببريم.

* بيمه رازي در وزنهبرداري، تكواندو و رشتههاي ديگر هم حضور مقتدرانه دارد. همين وزنهبرداراني كه براي اولين بار ايران را قهرمان جهان كردند، مثل بهداد سليمي، سهراب مرادي، كيانوش رستمي و... همه اعضاي تيم ما هستند.

* مسئولان ما خودشان قهرمان هستند و براي رفع مشكل قهرمانان و كمك به فدراسيون كشتي لبيك گفتند. برگزاري چنين مسابقاتي اصلاً در رديف بودجه وزارت ورزش يا كميته ملي المپيك نيست ولي بيمه رازي براي كمك به كشتي از هيچ كوششي فروگذار نكرد اما بعضي رفتارها و تصميمات اصلاً در شأن كشتي نبود.

* افتخار ميكنيم براي كمك به كشتيگيران مبلغ قراردادهاي 4، 5 میلیون توماني را به 40، 50 میلیون تومان ارتقا داديم تا با رفع بعضي از مشكلات مالي، زندگي بچهها را متحول كنيم. طي 4 سال حضور در ليگ هيچوقت خودمان را با ديگران مقايسه نكرديم تا كشتيگيران متضرر شوند. اگر يك تيم به كشتيگيري 5 ميليون داد، ما مثل آنها رفتار نكرديم.

* طي 4 دوره حضور در ليگ كشتي و باشگاههاي جهان، با همه تسويهحساب كرده و به كسي بدهكار نيستيم.

* قطعاً شكست ما به دلايل و عوامل مختلفي بستگي دارد كه آنها را بررسي ميكنيم.

* غلامرضا محمدي و كادر فني هم خيلي زحمت كشيدهاند اما در بررسيها اگر به اين نتيجه برسيم سرمربي يا كادر فني مقصر هستند، بدون شك  در اين زمينه هم تغييراتي خواهيم داشت.

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی