نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مهاجم استقلال می گوید بازهم گل های از راه دور برای تیمش می زند.

قربانی: روی من و سجاد خیلی فشار است

علی قربانی در گفت و گو با خبرورزشی در مورد شرایط خودش و استقلال صحبت های جالبی را به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:
دلیل گل نزدن مهاجمان استقلال در این فصل چه بود؟ 
باور کنید خیلی فشار روی ما بود. همه از ما انتظار گلزنی دارند چون هواداران از ما می خواهند فقط گل بزنیم. استقلال بزرگی است و در این فشار روی بازیکنان بسیار بیشتر از سایر تیم ها است. 
ولی تو شهباززاده قبلا هم این شرایط را تجربه کرده بودید.
به هرحال در این فصل اول بازی ها توپ های ما گل نشد و باعث شد فشار روی ما چند برابر بشود. این دلیلش است که باعث شد شرایط من و سجاد کمی در تیم به هم بریزد.
تو در بازی با سپاهان به نوعی با یک گل زیبا از این فشارها خارج شدی. 
خدا رو شکر که بالاخره این اتفاق افتاد. من خوب تمرین می کردم و مطمئن بودم از این شرایط سخت عبور می کنم. حالا هم بسیار خوشحالم که تا حدی از این شرایط عبور کردم. البته هنود هم کار برای من تمام نشده است و کار برای من هنوز هم بسیار سخت است.
در مورد سجاد شهباززاده که در این فصل با شرایط سختی روبرو شده است چه نظری داری؟
باور کنید سجاد بازیکن خیلی خوبی است و من می بینم چقدر زحمت می کشد. او به طور قطع بازیکن بزرگی است و اگر از فشار خارج شود می تواند کارهای بزرگی انجام می دهد.
فکر می کنی بازهم می توانی از این گل های زیبا بزنی؟
مطمئن هستم این اتفاق می افتد. شوت های من ضرب خوبی دارد و در بازی های بعدی هم این کار را می کنم چون حالا شرایطم بسیار بهتر شده است.
شرایط استقلال را در پایان فصل چطور می بینی؟
مطمئن هستم قهرمان جام حذفی می شویم و مطمئن هستم این اتفاق می افتد. دیگر فرصت اشتباه نداریم و می خواهیم نتایج خوبی بگیریم. اگر قهرمان جام حذفی بشویم به نوعی نتایج بد نیم فصل اول را جبران کرده ایم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی