چشمی: آنهایی که گفتند گنده‌تر از استقلال را  می‌بریم، حالا چه می‌گویند؟

به گزارش  خبر ورزشی، روزبه چشمی پس از پیروزی دو بر یک استقلال مقابل صنعت نفت آبادان و صعود این تیم به فینال جام حذفی، گفت: خدا را شکر که بازی را بردیم. بازی خوبی بود، من فقط میخواهم نظر یکسری را راجعبه بازی بدانم. ما برنامه داریم که قهرمان شویم و آن را به هوادارانمان هدیه بدهیم. این برد را به مهدی قائدی تقدیم میکنیم.

وی در واکنش به این مسئله که «قهرمانی تیم استقلال در جام حذفی قطعی شده است»، تصریح کرد: نمیشود از الان اینطور گفت. ما بازی سخت را رد کردیم و به فینال رسیدیم. همانطور که گفتم برای قهرمانی برنامه داریم.

مدافع استقلال در مورد سانحه رانندگی که برای مهدی قائدی پیش آمده بود، گفت: این برد را به قائدی تقدیم و برایش آرزوی سلامتی میکنم. مهدی خیلی زود پیش ما برمیگردد.

چشمی با اشاره اتفاقات رخ داده در ورزشگاه تختی آبادان و صحبتهای فراز کمالوند، گفت: وقتی بعد بازی که در آزادی میکنیم، آقایان آنطور حرف میزنند و آن اتفاقات رخ میدهد، هوادار هم زده میشود. این اتفاقات از از مردم آبادان بعید بود. آقایانی که گفته بودند گندهتر از استقلال هم از پس ما بر نمیآید، خیلی دوست دارم ببینم نظرشان در مورد بازی چیست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها