علی کریمی خیلی خوب و کمی بد یا خیلی بد و کمی خوب، خیلی تفاوتی نمی کند دوست داشتنی است. چرایی این دوست داشتن را باید از مردم سوال کرد. او یکی از اسطوره های این فوتبال است. یکی از بزرگان این فوتبال.

یادداشت سردبیر| آقای کی روش نباید به اسطوره امان می گفتی بزدل!

علی کریمی خودش است و خودش. دغدغه هایش اینروزها بیشتر به خاطر خود فوتبال است نه خودش. خوب می دانیم برای ورود به عرصه مربیگری از رانت استفاده نکرد. او خیلی راحت می توانست مربی پرسپولیس شود از مشاوره فنی در تیم خونه به خونه شروع کرد و بعد شد مربی نفت و آن داستانی هایی که همه به خوبی می دانیم. 
چرا از نفت جدا شد؟ به خاطر آن همه نابسمانی و اینکه نمی توانست مثل برخی از مربیان ما عمل کند. 
چرا اینروزها در سپیدورد فریاد می زند به خاطر نابسامانی های فوتبال. او می گوید فوتبال باید حق پخش بگیرد. او می گوید تیم هایی که در آمد ندارند نباید این قدر جریمه شوند. علی کریمی می گوید تیم ها از تبلیغات محیطی باید بیشتر در آمد داشته باشند. علی کریمی می گوید نباید از تن بازیکنان تیم ملی جوانان لباس را در بیاوریم. علی کریمی می گوید تیم ملی برای لباس نباید پول دهد و باید های دیگر. باید هایی که همه اش به حق است و این سیسستم اشتباه بوده که فوتبال ما را به این روز انداخته. چرا باشگاه های ما همه ورشکسته و چشم به کمک های دولتی دارند؟ چرا باشگاه های ما همه بدهی دارند؟ 
چرا دستیاران ایرانی کی روش به یکباره اخراج شدند؟ مدرک سباستین دستیار کی روش چیست؟ این ها همه اش سوالات محترمانه ای بود. 
البته به رفتار علی کریمی هم نقد است. او گاهی خیلی تند رفت و از واژه هایی استفاده کرد که در شان علی کریمی نبود و دست به رفتارهایی زد که موجب به عذرخواهی او در برنامه 90 شد. این هم از شهامت اوست که از عادل فردوسی پور عذرخواهی کرد و همین طور از علی جوادی شریف و پاک. 
علی کریمی هر چه باشد بزدل نیست. آقای کی روش بارها خطاب به علی کریمی نوشتیم حرف حق را می شود در آرامش و حتی با صدای نرم و آهسته گفت و خطاب به شما می گوییم سزای کسی که سوال می کند و می خواهد پاسخ منطقی بشنود بزدل نیست و همان طور که علی کریمی شهامت به خرج داد و در برنامه 90 از عادل فردوسی پور عذرخواهی کرد شما هم باید از علی کریمی عذرخواهی کنی. به خاطر اینکه او را بزدل خواندی. 
علی کریمی می خواهد بداند سباستین کیست و بر اساس چه توانایی شده مربی تیم ملی؟ او اگر مدرک دارد و شایسته حضور در کادر فنی تیم ملی بوده که نیاز به عصبانیت نبود. یک توضیح در فضای آرام یا علی کریمی را قانع می کرد یا نه. 
این پرونده باز است و مردم هستند که قضاوت می کنند. آقای کی روش همیشه به خاطر زحماتی که برای فوتبال ایران کشیدی مورد احترام بودی و هستی و این تحسین شما از سوی مردم است نه فدراسیون فوتبال. اما خواهش ما از شما این است دوباره سری به فضای مجازی بزنید و ببینید مردم دیشب بعد از برنامه 90 در مورد شما چه گفتند!
آقای کی روش، اگر در ماجرای سباستین حق با علی کریمی هم نبود نباید به او می گفتی بزدل... 
بزدل بیانگر شخصیتی ترسو است که از بیان حقایق گریزان است و شاید به خاطر غم نان تن به هر ذلتی دهد که علی کریمی از نگاه منتقدینش هم این طور نیست. 
آقای کی روش علی کریمی شاگرد شما بود. کرامت استادی اتان کجا رفته بود که به او توهین کردی؟

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین