۰ نفر
سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳

عباس ترابیان درباره صحبت‌های علی کریمی در برنامه "۹۰" و اتهام‌هایی که به او در ماجرای واریز حق پخش بازی‌های مقدماتی جام جهانی وارد شده است، اظهار کرد: من از طرفداران پر و پا قرص علی کریمی هستم.

ترابیان: نمی‌دانم چرا علی کریمی در این وادی‌ افتاد

به گزارش خبر ورزشی، عباس درباره صحبتهای علی کریمی در برنامه "۹۰" و اتهامهایی که به او در ماجرای واریز حق پخش بازیهای مقدماتی جام جهانی وارد شده است، اظهار کرد: من از طرفداران پر و پا قرص علی کریمی هستم اما نمیدانم چرا در این وادیها افتاده است. چرایش را خدا میداند اما چون خودم دقیقا نمیدانم چه چیزهایی گفته شده، نمیتوانم جواب دهم. البته فعلا جواب نمیدهم و بعد از مطالعه اگر لازم دانستم جواب میدهم.

سرپرست کاروان اعزامی فوتسال به چین تایپه درباره استفاده از بج ژاپن روی کتش در چین تایپه، توضیح داد: آن بج قشنگ بود و واقعا دوستش داشتم. هیچ دلیل خاصی هم برای استفاده از آن نداشتم. اصلا ژاپنیها در مرحله گروهی با ما نبودند که بخواهیم آنها را ببینیم و مشکل ساز شود. چیزی که آدم دوست دارد مشکل ایجاد نمیکند. به هر حال من اصراری برای استفاده از آن نداشتم و روز دوم آن را از روی کتم برداشتم.

او همچنین درباره دلیل خداحافظی فرهاد توکلی از تیم ملی و این که گفته میشود قصد دارد در کشور دیگری زندگی ورزشی و شخصی خود را ادامه دهد، گفت: به هر حال جوان و جویای نام هستند. حق هم دارند چون نابغهاند و فکرهای استثنایی به ذهن نابغهها میرسد. آنها در زندگی شخصی خود آزاد و مختار هستند اما نباید عرق به ایران را فراموش کنند. نمیدانم به چه کشوری میخواهد برود اما خودش میگفت که تصمیمش هنوز به آن صورت قطعی نیست.

ترابیان در ادامه همچنین درباره ناراحتی مهدی جاوید و شرکت نکردن در جشن قهرمانی نیز توضیح داد: من هم متوجه ناراحتی جاوید شدم و او چندان سر حال نبود اما مشکلی خاصی هم وجود نداشت. به هر حال جاوید بزرگتر از این حرفها است که به خاطر این که چیزی به دوستش رسیده است و به او نرسیده ناراحت باشد. او بازیکن برازنده و خوبی است. با این حال بازیکنان خودشان باید بیایند و با ما حرف بزنند و ما خیلی پیگیر آن نمیشویم.

رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال همچنین درباره مشکل تغذیه ملیپوشان، گفت: قبل از رفتن به چین تایپه پیشبینی این مشکل را کرده بودم و چند بار به آقای کریمیان گفتم که یادت باشد ما در چین تایپه مشکل غذا خواهیم داشت و بازیکنان غذای آن جا را دوست ندارند. خودمان هم به AFC ایمیلی زدیم و سه وعده غذا با انواع مشخص را اعلام کردیم. آنها نیز در جواب گفتند موضوع را به مسئولان چین تایپه ارجاع میدهند اما وقتی رفتیم، دیدیم غذاها مناسب نیست. بازیکنان بحرین و عراق و حتی تیمهای دیگری مثل قرقیزستان هم راضی نبودند. حتی بازیکنان چینی که از این نوع غذا مصرف میکنند نیز اعتراض داشتند. ما چون چارهای نداشتیم از کنسرو استفاده کردیم. از سوی دیگر نیز ایرانی بسیار کمی در آن جا هست اما ما دو ایرانی پیدا کردیم که خلبان بودند و حتی کسی را یافتیم که توانست به ما کمک کند و ما بعد از مرحله مقدماتی کباب و برنج به بازیکنان دادیم.

او افزود: در جریان مسابقات نیز با مسئولان برگزاری صحبت کردم و حتی جلوی نماینده AFC عنان کار از دستم در رفت و شروع به فریاد زدن کردم. ما حتی میخواستیم از هتل برویم. نفری که فرستادند در حدی نبود که کار کند و فقط تمام حرفهای ما را تائید میکرد.

ترابیان در پایان درباره عملکرد تیم ملی در این مسابقات نیز به ایسنا، گفت: تمام مربیان در این مسابقات از ایران به عنوان تیم سوم جهان یاد میکردند. نحوه بازی کردن تیمهای مقابل در زمین مشهود بود و آنها سعی داشتند با نتیجه آبرومندانه از زمین خارج شوند. این سطح فوتبال ایران را نشان میدهد که بالاتر از آسیا است.  در بازی فینال، تماشاگران اندکی که آمده بودند ژاپن را تشویق میکردند و تعداد بسیار کمی ایرانی نیز حضور داشتند. دیدید که ژاپن ابتدا با چرک بازی کردن، بازیکنان ما را اذیت کردند و وقتی دیدند نمیتوانند از طریق بازی کردن به گل دست یابند، تنها راه مقابله را مسائل روحی و روانی دانستند و میخواستند دعوا درست کنند. با این حال ما باید برای جام جهانی ۲۰۲۰ آماده شویم و از الان بازیکنان جوانی را در قالب تیم "ب" بیاوریم و آنها را در بازیهای تدارکاتی استفاده کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین