نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم در مرحله گروهی عملکرد بهتری داشته است؟
نظرات: ۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷

دیروز چراغ اول را منشا روشن کرد که انگار در آسیا راحتتر و بهتر از لیگ گل میزند اما علیپور با انگیزهای که از دعوت به تیم ملی گرفته بود، ۲ گل دیدنی به ثمر رساند تا پرسپولیسیها بعد از شکست سایر نمایندگان ایران در روز اول، شب شادی را داشته باشند.

دعوت شدن علیپور به تیم ملی و گلهایی که او در ایران و آسیا میزند، یک پیام مهم دارد؛ اینکه خواستن توانستن است و شما اگر تلاش کنید، حتماً به جام جهانی هم میرسید. این علیپور، همان علیپوری است که وقتی در اردوی دبی با رامین رضاییان دعوا کرد، بیشتر پرسپولیسیها علیهاش موضع گرفتند اما علیپور به جای تلاش در فضای مجازی! در مستطیل سبز جنگید و تلاش کرد و مزدش را هم گرفت.

دیشب شرایط بازی الریان- استقلال هم به نحوی پیش رفت که مساوی استقلال مثل پیروزی پرسپولیس چسبید. گلی که علی قربانی به زیبایی زد، کمترین حق استقلال از بازی با الریان بود، هرچند کار استقلال در بازی با الهلال و العین به مراتب سختتر هم میشود اما به هر حال همین مساوی ۲-۲ با الریان در دوحه به مراتب بهتر از باخت ۲ بر یک بود و شاگردان شفر را امیدوار کرد. استقلال دیروز در نیمه اول به تیر دروازه هم کوبید و حتی میتوانست برنده شود اما اگر میخواهد از گروهش صعود کند، باید در سایر بازیها در ساختار دفاعی به مراتب سختگیرتر باشد.

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها