نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک شانس بیشتری برای قهرمانی در جام‌جهانی دارد؟
نظرات: ۰

تصمیم عجیب سفیر ایسلند برای جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش خبرورزشی، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، سرگیور برگلیند در جمع خبرنگاران از ممنوعیت مرخصی کارمندانش تا پایان جام جهانی 2018 فوتبال در روسیه خبر داد.

وی در این رابطه گفت: من خیلی خوشحال هستم، زیرا به عنوان سفیر ایسلند در جام ملتهای 2016 اروپا در فرانسه که میزبان رقابتها بود حضور داشتم. الان هم در روسیه به عنوان میزبان جام جهانی 2018 فوتبال سفیر ایسلند هستم و این اتفاق جای خوشحالی زیادی دارد.

سفیر ایسلند در روسیه ادامه داد: من از ارتباطی که میان تیم ملی فوتبال ایسلند و هواداران در فرانسه ایجاد شد بسیار هیجانزده شدم. من خیلی خوشحالم به عنوان سفیر این فرصت را داشتم تا در کشورهای میزبان 2 رقابت مهم فوتبال جهان حضور داشته باشم.

سرگیور برگلیند در خاتمه اظهار داشت: من آدم خوشبینی هستم اما حتی در خندهدارترین حالت هم فکر نمیکردم تیم ملی فوتبال ایسلند به مرحله پلیآف جام ملتهای اروپا در فرانسه صعود کند. الان هم تمام کارمندانم را از رفتن به مرخصی تا پایان جام جهانی 2018 روسیه منع کردم. هر چند دیدارهای مرحله گروهی تا آخر ماه ژوئن پایان مییابد اما به کارمندان سفارت ایسلند در روسیه گفتم ما باید آماده هر اتفاقی باشیم!

تیم ملی فوتبال ایسلند در گروه D جام جهانی 2018 روسیه با تیمهای ملی آرژانتین، کرواسی و نیجریه قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

از لابه‌لای خبرها؛ شاید از دست داده باشید!

نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک شانس بیشتری برای قهرمانی در جام‌جهانی دارد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها