۰ نفر
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵

هفته بيست‌وچهارم ليگ هفدهم، جمعه ۴ اسفند ۹۶، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه تختي تهران داور: اشكان خورشيدي، كمك‌ها: بابك داوري و علي احمدی

نفت تهران - صنعت نفت آبادان/  جنگ نفتی

به گزارش خبرورزشی، جنگ همخانوادهها براي پايتختنشينان جنبه انتقامي دارد چون در بازي رفت با يك گل به آبادانيها باختند تا اوضاع برايشان بحرانيتر از هميشه شود. البته مصاف برگشت دو تيم كاملاً شرايط متفاوتي دارد چون نفتيهاي تهران ديگر آن تيم نيمفصل نخست نيستند و بعد از 6 هفته شكستناپذيري با هومن افاضلي به دنبال ادامه اين روند هستند تا از جمع فانوس به دستان خارج شوند. نفتيها با رسيدن به آرامش نسبي و هماهنگي بيشتر توانستند نمايشهاي خوبي با سرمربي جديد داشته باشند كه اوج نتايج آنها مقابل سپاهان در اصفهان رقم خورد و باعث شد تا اين تيم با يك امتياز ارزشمند به خانه بازگردد. نفت براي فرار از جمع فانوس به دستان اميدوار است در جنگ خانوادگي بتواند به سه امتياز اين ديدار خانگي برسد گر چه در اين راه با مشكلات زيادي دست به گريبان خواهد بود به خصوص براي پركردن جاي خالي مصدومان و محرومان كليدي تيم. در آن سوي ميدان صنعت نفت با فراز كمالوند روند پرفراز و نشيبي در اين هفتهها از خود نشان داد به همين خاطر وضعيت چندان مساعدي ندارد و تنها به اين ميانديشد كه فصل را در نيمه بالاي جدول به پايان برساند. جنگ نفتيها جنگي حيثيتي است كه قطعاً آبادانيها دوست ندارند در آن بازنده باشند به همين خاطر كمالوند فردا با وجود غيبت يكي از كليديترين مهرههاي برزيلي در ميانه ميدان بهترين تركيب خود را روانه ميدان خواهد كرد تا با تحميل شكستي ديگر به نفت تهران بيشتر از قبل آرامش را به برزيل ايران بازگرداند، بردي كه ميتواند كورسوي اميدي باشد براي نفتيها كه همچنان براي كسب سهميه آسيايي تلاش كنند.

چهره ها

ميلاد فراهاني در اصفهان گلري ششدانگ و كماشتباه نشان داد تا روند شكستناپذيري نفت تهران با سرمربي جديد ادامه پيدا كند. از همينرو گلر نفتيها اگر فردا هم بتواند همان نمايش در اصفهان را تكرار كند شكست خوردن اين تيم سخت به نظر ميرسد از همينرو چهره اصلي نفت را ميتوان فراهاني ناميد.

در بازي رفت دو تيم كه در شرايط متفاوت برگزار شد آبادانيها در حالي جشن پيروزي به راه انداختند كه تكگل سه امتيازی را جاسم كرار به ثبت رساند تا در بازي برگشت همه نگاهها به اين هافبك عراقي و تكنيكي دوخته شود. كرار اگر بتواند جنگهاي ميانه ميدان را ببرد زمينه برد آبادانيها فراهم خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین