۰ نفر
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱

روز بيست‌ و چهارم ليگ هفدهم، جمعه ۴ اسفند ۹۶، ساعت ۱۴:۱۵، ورزشگاه ثامن مشهد داور: عليرضا فغاني، كمك‌ها: محمدرضا مديرروستا و جواد مداح

سياه‌جامگان مشهد – سپاهان اصفهان/  بُكش تا زنده بمانی

به گزارش خبرورزشی،نتيجه اين بازي تأثير فراواني در سرنوشت آتي دو تيم خواهد داشت چون شرايط آنها در انتهاي جدول با امتيازات اين مصاف كاملاً تغيير ميكند. سياهجامگان انتهاي جدولي به عنوان كانديداي اول سقوط در اين فصل بعد از اتفاقاتي كه در دو هفته گذشته روي نيمكت رهبرياش رخ داد و رضا عنايتي رفت و برگشت، خوب ميداند براي زنده نگه داشتن اميدهايش در راه بقا نياز مبرمي به كسب پيروزي در بازي فردا دارد و با اين اتفاق دو هدف را با يك تير نشانه ميرود. اول اينكه فاصلهاش با تيمهاي رقيب را به حداقل ميرساند و از همه مهمتر در دوئل با يكي از رقبايش مانع افزايش اختلاف امتيازي ميشود كه بر پايه همين موضوع عنايتي و شاگردانش چارهاي جز كشتن حريف براي زنده ماندن در ليگ ندارند. در آن سوي ميدان هم اوضاع براي سپاهان ابراهيمزاده به همين منوال است چون بعد از هفتهها ناكامي و در حسرت برد سوختن، كاسه صبر طرفداران اين تيم لبريز شده تا بيتاب چشيدن طعم برد و فرار از مهلكه سقوط باشند. سپاهانيها كه ريخت و پاشهاي فراوان و بيهودهاي در اين فصل داشتند، فردا در حالي محكوم به برد در مشهد مقابل تيم انتهاي جدولي سياهجامگان هستند كه مشكلات فراواني پيشرو دارند از جمله مصدوميت و محروميت مهرههاي كليدي تا منصور ابراهيمزاده با دغدغههاي فراوان شاگردانش را به ميدان بفرستد. شكست يا توقف در اين بازي مسلماً تبعات بسيار زيادي براي اين مربي و اصفهانيها خواهد داشت از همينرو بايد منتظر ماند و ديد مربي بومي كه براي نجات سپاهان جاي كرانچار را گرفت، ميتواند اولين برد روي نيمكت را جشن بگيرد يا نه؟

چهرهها

در ميان جوانان سياهجامگان ميتوان از محمدمهدي عسگري به عنوان يكي از چهرههاي كليدي نام برد، بازيكني سرعتي و تكنيكي كه در پستهاي مختلف ساختار تهاجمي ميتواند عصاي دست رضا عنايتي براي گلزني در اين بازي مهم باشد بلكه 3 امتياز سرنوشتساز به حساب مشهديها واريز شود.

عزتا... پورقاز بعد از دو بازي محروميت و غيبت در تركيب سپاهان فردا بار ديگر به ساختار تدافعي اصفهانيها برميگردد بلكه با حضور اين مدافع سابقاً مليپوش ضعفهاي دفاعي به حداقل برسد. پورقاز كه فصل پرفراز و نشيبي را سپري كرده فردا اولين تجربه زير نظر ابراهيمزاده را پشتسر خواهد گذاشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین