نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۹
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

برترین‌های ورزش جهان از نگاه لاروس انتخاب شدند.

اهدای جوایز لاروس ۲۰۱۸ به فدرر و توتی

به گزارش خبرورزشی، مراسم انتخاب بهترینهای ورزش دنیا از نگاه بنیاد «لاروس» در مراسمی ویژه در موناکو برگزار شد.

 پس از عبور مدعوین ویژه از فرش قرمز نوبت به انتخاب بهترینهای هر بخش رسید. راجر فدرر، اسطوره سوئیسی دنیای تنیس به خاطر کسب بیستمین گرنداسلم دوران حرفهایاش و تبدیل شدن به مسنترین صاحب شماره یک رنکنیگ مردان تنیس جایزه بهترین بازگشت سال را از آن خودش کرد. فرانچسکو توتی، اسطوره تازه بازنشسته باشگاه رم  عنوان بهترین دستاورد سال را به دست آورد و سرنا ویلیامز، تنیسور زن مشهور آمریکایی ، بانوی برتر سال ورزش از نگاه لاروس برگزیده شد.

 همچنین جایزه بهترین تیم سال به تیم فرمول یکی مرسدس بنز به خاطر قهرمانی قاطع در فرمول یک سال 2017 اهدا شد و سرخیو گارسیای اسپانیا جایزه بهترین دستاورد ورزشی سال را جشن گرفت. مارسل هوگ، بهترین ورزشکار معلول نام گرفت و  جیجی وات، بازیکن تیم راگبی هیوستون جایزه الهامبخش سال را به دست آورد.

ادوین موزس، دونده آمریکایی عنوان بیشترین پیشرفت را ربود و ارمل لکلیچ جایزه بهترین ورزشکار رشتههای پرخطر و هیجانانگیز را در دست گرفت.

 در نهایت مراسم با انتخاب چاپهکوئنسه، تیم برزیلی که در سانحه سقوط هواپیما تقریبا تمام اعضای خودش را از دست داد به عنوان  برنده جایزه  «قهرمان ابدی» و راجر فدرر سوئیسی به عنوان  صاحب  جایزه بهترین ورزشکار مرد به پایان رسید.

 در این مراسم جمعی از مشهورترین ورزشکاران جهان مانند رادامل فالکائو، ستاره فوتبال کلمبیا و رایان گیگز، اسطوره فوتبال ولز هم حضور داشتند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی