۰
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

داود سیدعباسی بازیکن اسبق استقلال گفت:هر کس گل اول را بزند برنده می‌شود.

این شهرآورد نیست، شطرنج است

 داود سیدعباسی بازیکن سالهای نه چندان دور استقلال که برای پرسپولیس هم توپ زده، درباره شهرآورد 86 با خبرورزشی حرف زد و ابراز امیدواری کرد بازی زیبایی برای مخاطبان این بازی برگزار شود.
*شهرآورد 86 را چطور پیشبینی میکنید؟
با توجه به شناختی که از رفتار فوتبالی هر دو مربی پیدا کردهام حتم دارم یک بازی به شدت تاکتیکی از کار درمیآید. این اتفاقاً بر زیباییهای شهرآورد میافزاید ولی فقط امیدوارم خیلی محتاط بازی نکنند.
*چطور؟
چون در آن صورت بازی شبیه به شطرنج برانکو و شفر میشود این برای مخاطبی که از صبح برای تماشای بازی به استادیوم رفته، خستهکننده میشود.
*تا چه اندازه احتمال میدهید بازی اینگونه باشد؟
بیشتر احتمال میدهم بازی شطرنجگونه شود چون حالا شفر هم با کار برانکو آشنا شده و شطرنجی روبهرویش میایستد.
* از کجا اینقدر مطمئن هستید؟
بازی رفت برانکو با این سیستم جلو آمد و محتاطانه کار را آغاز کرد، نتیجه هم گرفت. وقتی شما از یک تاکتیک جواب بگیرید باز هم سراغش میروید. در نقطه مقابل شفر خیلی هجومی بازی کرد و انصافاً هم استقلال تیم سرتر بازی بود ولی نتیجه نگرفت پس سراغ آن روش نمیرود چون میداند با بهترین خط دفاع لیگ رودررو است اما چون شفر مربی باتجربهای است حتم دارم او هم برای این بازی استراتژیاش را تغییر میدهد و دنبال ضربه زدن به تیم حملهکننده مینشیند.
* چرا؟
این را در بازی خواهید دید.
* نتیجه شهرآورد را پیشبینی میکنید؟
هر کس گل اول را بزند برنده میشود.
* دلیل این چیست؟
هر گلی باعث خروج احساسی تیم مقابل از لاک تدافعی میشود و این فضا را برای گلهای بعدی تیمی که گل اول را زده ایجاد میکند. البته ممکن است تیم گل خورده هم گل بزند ولی دست بالا با تیمی است که گل اول را بزند.
* حس شما چیست؟
اگر دو تیم بازی عادیشان را انجام بدهند فوتبال خیلی زیبایی را شاهد خواهیم شد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی