نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟
۰
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

دانشگاه آزاد اسلامي با تکیه به كاراته‌كاهايش براي سومين سال پياپي قهرماني‌‌اش را در سوپرليگ جشن گرفت. در مهمترين ديدار‌ هفته پاياني دو تيم دانشگاه آزاد اسلامي و بيمه تعاون مقابل هم صف‌آرايي كردند كه این دیدار با پيروزي شاگردان احمد صافي تمام شد اما بيمه تعاون تيم‌ تازه‌وارد سوپرليگ در اولين حضورش بر سكوي نايب‌قهرماني ايستاد.

بوسه كاراته‌كاهای دانشگاه آزاد بر جام قهرمانی

به گزارش خبرورزشی،در كوميته انفرادي وزن ۵۵- كيلوگرم مجيد حسننيا مليپوش دانشگاه مقابل دهقانزاده بازنده تاتامي را ترك كرد و در وزن آزاد صالح اباذري، سجاد گنجزاده ديگر مليپوش دانشگاه را شكست داد. عبدا... ولدي و هامون درفشيپور به ترتيب برابر مهدي رحيمنژاد و محمد شهرياري به پيروزي رسيدند تا سند قهرماني دانشگاه را امضا كنند. در ادامه بهمن عسگري و علياصغر آسيابري دو مدعي وزن ۷۵- كيلوگرم تيم ملي به تساوي رضايت دادند، سامان حيدري از دانشگاه آزاد نتيجه را به مهدي قراريزاده واگذار کرد و ذبيحا... پورشيب هم برابر علي فداكار از بيمه تعاون به برتري رسيد تا نتيجه نهايي به سود دانشگاه آزاد ثبت شود.

شهاب سلطاني سرمربي بيمه تعاون در سوپرليگ كاراته پس از نايبقهرماني تيمش ميگويد: «هر سال سه ضلع سكوهاي قهرماني در انحصار سه تيم دانشگاه آزاد، پاس قوامين و مناطق نفتخيز جنوب بود اما امسال بيمه تعاون معادلات را به هم زد و تكليف قهرمان تا هفته پاياني مشخص نبود.»

سلطاني درباره سه بازي هفته آخر ادامه ميدهد: «دو بازي اول را با اختلاف امتياز برنده شديم، حتي مقابل تيم پرقدرت پاس نتيجه قابل قبولي را گرفتيم اما در مسابقه آخر مقابل دانشگاه آزاد فكر ميكنم همه اتفاقات تلخ ورزش در يك روز براي ما رخ داد و اين اتفاقات روي نتيجه تيم تأثير منفي گذاشت.»

او به مصدومان تيمش اشاره ميكند: «تعدادي از بازيكنان كليديمان را به دليل مصدوميت در تركيب نداشتيم. ما قبل از بازي با دانشگاه آزاد سعيد عليپور را به دليل مصدوميت راهي بيمارستان كرديم او از مهرههاي تأثيرگذار ما بود. اميرمهديزاده نيز به دليل مصدوميت كمرش در هفته پاياني در تركيب تيم حضور نداشت. به خاطر اخطار بازيكنان باختند و همه اين مسائل زماني تكميل شد كه در ارنج علي فداكار اشتباهاتي رخ داده بود، يعني اشتباه در برگه ارنج تيم باعث شد ما او را در بازي آخر از دست بدهيم »

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی