نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرور جپاروف با 4 گل و دو پاس گل بعد از داريوش شجاعيان يكي از مؤثرترين بازيكنان اين فصل استقلال محسوب مي‌شود كه برخلاف شرايط خوبي كه دارد در شهرآورد رفت فقط 5، 6 دقيقه فرصت بازي در شهرآورد را پيدا كرد.

جپاروف: می‌خواهم بلندترين پشتک را بزنم

 او به خبرورزشي درباره بازي رفت و اينكه روي نيمكت چه حسي داشت حرف زد. همچنين از برنامههايش براي شهرآورد امروز گفت.

* براي شهرآورد آماده هستيد؟

بله! البته همه نگران پادو (پادواني) هستيم و دعا ميكنيم هرچه زودتر سلامتياش را به دست بياورد و بتوانيم باز هم او را در تمرينات و كنارمان ببينيم.

* چطور از او خبر ميگيري؟

ما رابطه خوبي با هم داريم ولي در اين مدت نشد با او حرف بزنم يا در تهران نيست كه براي عيادت به بيمارستان بروم. از كادر فني جوياي احوالش هستم و به بچههاي تيم گفتم اگر گل بزنم حتماً آن را به پادو تقديم ميكنم. البته خيلي از بچههاي تيم چنين قصدي دارند و ميخواهند براي روحيه دادن به او اين كار را انجام بدهند.

* تمرينات خوبي داشتيد؟

عالي بود. بعد از برد روحيهبخشي كه برابر الهلال داشتيم با شما حرف زدم و گفتم براي ديدار با فولاد آمادهايم و در اهواز هم 4 گل ديگر زديم و از آن روز تا حالا هر روز تمرينات روحيهبخشي داشتيم و با قدرت براي شهرآورد كار كرديم.

* چه شناختي از پرسپوليس داري؟

كادر فنيمان اين تيم را به دقت آناليز كرده و ما هم بر حسب وظايفي كه در ميدان داريم، ميدانيم بايد با كدام بازيكنها رودررو شويم و در كدام كانالها بازي كنيم و مسيرهاي حركتيمان هم ترسيم شده است. از اين نظر براي شهرآورد آمادهايم.

* درباره پرسپوليس حرفي نميزني؟

نه! آنها تيم خوبي هستند. فاصله امتيازاتشان در جدول گوياي همه چيز است. البته اين خودش يك انگيزه مثبت براي بچههاي تيم ماست كه علاوه بر ديگر مسائلي كه براي پيروزي مقابل اين تيم در سر داريم ميخواهيم ثابت كنيم برد اين تيم در ديدار رفت ناعادلانه بود.

* چطور؟

بازي رفت نتيجهاي عادلانه نداشت. ما حمله كرديم ولي گل را پرسپوليس زد آن هم نه با حملات زياد بلكه با دو، يا سه حمله كماثر. با اين حال ما عادت نداريم به گذشته نگاه كنيم و براي رسيدن به پيروزي در شهرآورد فقط رو به جلو هستيم و ميخواهيم پرسپوليس را شكست بدهيم.

* گل ميزني؟

هميشه براي گلزني آمادگي دارم و اين بازي هم فرقي با ديگر مسابقات ندارد.

* تفاوت بازيهاي بزرگ با ديگر مسابقات چيست؟

در حضور مردم و رسانههاست! وگرنه بازي همان است. وقتي روزنامه و تلويزيون روي يك بازي حساس ميشوند مردم هم دنبالشان ميآيند و طبيعي است كه اين روي بازيكنان كمتجربهتر دو تيم هم اثر ميگذارد. وگرنه اين بازي هم مانند باقي مسابقات است.

* اگر گل بزني شادي گلت چيست؟

بلندترين پشتك را خواهم زد. البته مهم بردن تيم است نه گلزني جپاروف.

* ميداني برد شما ممكن است قهرماني پرسپوليس را به تعويق بيندازد؟

اگر اين اتفاق رخ داد قطعاً آثار برد ما ماندگارتر خواهد بود. از ناراحتي كسي خوشحال نميشوم ولي اين مسابقات چارهاي جز شادي يك طرف و ناراحتي طرف مقابل براي ما باقي نميگذارد. در كرهجنوبي، عربستان و ازبكستان هم از اين بازيهاي بزرگ ديدهام و ميدانم آخرسر چه حالي بين هواداران تيم برنده و بازنده است. البته سهم هوادار ما فقط خنده است.

* شهرآورد رفت كجا بودي؟ چقدر كم بازي كردي؟

مهم نيست. گفتم كه به عقب برنميگردم. در آن برهه شفر تازه آمده بود و در آن روز حتماً صلاح ندانست من بيشتر از چند دقيقه بازي كنم. هر چند كه خيلي براي بازي انگيزه داشتم و يكي از سختترين روزهاي زندگيام روي نيمكت بود. تجربه نيمكتنشيني حتي در تيم ملي را هم داشتهام ولي آن روز چون نيمه اول گل خورديم و خيلي موقعيت از دست داديم كار روي نيمكت خيلي سخت بود. اميدوارم در ديدار امروز آن حرص و جوشها جبران شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی