نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

هفته بيست‌وپنجم ليگ هفدهم، پنج‌شنبه 10 اسفند 96، ساعت 15:00، ورزشگاه يادگار امام(ره) داور: ياسر همرنگ، كمك‌ها: تورج عيوض‌محمدي و عسگر محمدي

تراكتورسازی – پيكان تهران/  ماشين‌سواری در جاده لغزنده

به گزارش خبرورزشی، حضور سرمربي تركيهاي و دستياران پرشمار او روي نيمكت تراكتورسازي هم باعث نشد روند ناكاميهاي اين تيم پاره شود تا جايي كه اوضاع بدتر از قبل هم شد. ارتورول سائلام كه طرفداران تبريزي به شهرت و تواناييهاي او دل بسته بودند تا تيم پر از ستاره و سرباز را به جايگاه واقعياش برساند با گذشت نزديك به دو ماه هنوز انتظارات را برآورده نكرده است به خصوص در بازيهاي آسيايي كه در آستانه وداعي تلخ و زودهنگام قرار دارد. تبريزيها هفته قبل در سفر به جم با خوششانسي از شكست گريختند تا با اتكا به همان تك امتياز امروز به جدالي دشوارتر برسند و تقابل با پيكاني را در دستور كار قرار دهند كه بعد از موتور سوزاندن در ميانههاي فصل اين بار با موتور توربو و سرحال وارد جاده ليگ برتر شد و يكي پس از ديگري ايستگاهها را با شتابي عجيب طي كرده است. تراكتورسازي كه بعد از بازي امروز بلافاصله بايد راهي امارات شود تا براي تقابل آسيايي سوم آماده گردد در صورتي كه از عهده ماشينسواري برنيايد قطعاً سقوط به دره را نيز تجربه خواهد كرد، اتفاقي كه اصلاً باب ميل طرفداران پرشور تبريزي نخواهد بود اما مجيد جلالي بعد از برد پرگل در عين حال عجيب مقابل ديگر تيم تبريزي اين بار بايد مقابل تيم اول شهر به ميدان برود تا براي ثبت چهارمين برد تلاش كند. پيكان با موتور توربوشارژ در اين هفتهها تختهگاز به سمت بالاي جدول در حال حركت است و برتري مقابل تراكتورسازي ميتواند اين روند را سرعت بدهد. نقطه قوت پيكانيها به انگيزههاي بالاي اين تيم در بهره بردن از تكتك دقايق بازي برميگردد، جايي كه خودروسازان در اين هفتهها به گلهاي پاياني خود ميبالند و اين ميتواند زنگ خطر را براي حريفان به صدا درآورد.

چهرهها

احسان پهلوان، ستاره سرباز، در ادامه بازيهاي خوب و تأثيرگذار براي تيم تبريزي، زننده گل تساوي و نجاتبخش تبريزيها مقابل پارس جنوبي بود. پهلوان كه خيز بلندي براي رسيدن به پيراهن تيم ملي برداشته امروز ميتواند كليديترين مهره تراكتوريها برابر پيكان باشد تا اين تيم به برد برسد.

مهدي مؤمني، مهاجم سرعتي پيكان، در نيمفصل دوم نمايشي متفاوت براي اين تيم ارائه داد كه اوج هنرنمايي او در بازي قبلي خودروسازان در همين تبريز مقابل گسترش فولاد بود. مؤمني كه هم پايش به گلزني باز شد هم اينكه در برنامههاي تهاجمي نمايش خوبي ارائه داد، امروز اميد اول پيكان مقابل تراكتور است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی