نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
۰
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۵
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه گفتند که پرسپولیس می‌خواهد جلوی استقلال جشن قهرمانی بگیرد، خوب نبود و نباید مطرح می‌شد.

چشمی: هواداران برد دربی را به قهرمانی ترجیح می‌دهند

به گزارش خبرورزشی، روزبه چشمی پس از برتری یک بر صفر استقلال در دربی 86 اظهار داشت: خداراشکر توانستهایم در چند بازی اخیر نتایج خوبی بگیریم و این برد نیز توانست این روند خوب را تکمیل کند. من در بازی رفت قول داده بودم که آن شکست را جبران میکنیم و خداراشکر که این قول عملی شد.

ما در 15-20 روز اخیر چهار پنج بازی سنگین داشتیم و طبیعی بود که پس از برتری یک بر صفر عقب بکشیم، ضمن اینکه پرسپولیس فشار زیادی به تیم ما وارد کرد. 

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیس آمده بود که جشن قهرمانی بگیرد، اما شکست خورد. قطعاً اگر از هواداران سؤال کنند که قهرمانی را ترجیح میدهند یا پیروزی در دربی، آنها برد دربی را انتخاب میکنند. 

چشمی همچنین خاطر نشان کرد: گفته بودند که اسفندماه ماه سختی برای استقلال خواهد بود، اما خوشبختانه با تلاش زیاد توانستیم نتایج خوبی هم در آسیا و هم در لیگ بگیریم و انشاءالله در دیدار با العین نیز بتوانیم عیدی خوبی به هواداران بدهیم. 

وی در خصوص اینکه عنوان شده بود پرسپولیس به دنبال گرفتن جشن قهرمانی در دربی بوده است، گفت: اینکه گفتند که پرسپولیس میخواهد جلوی استقلال جشن قهرمانی بگیرد، خوب نبود و نباید مطرح میشد.

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد داوری گفت: فغانی یک داور بینالمللی است که تجربه زیادی دارد و ما به او احترام زیادی میگذاریم.

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی