نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار مس کرمان و استقلال؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در دقیقه 39 بازی با الوصل، علی علیپور پشت مدافعان حریف فرار کرد و با گلر تیم اماراتی تک به تک شد. دروازه‌بان الوصل روی علیپور خطا کرد و خود مهاجم پرسپولیس پشت توپ ایستاد و آن را تبدیل به گل کرد.

علیپور: حق امید ابراهیمی بود که بهترین بازیکن شود

به گزارش خبر ورزشی، دیروز و یک روز پس از بازی پرسپولیس و الوصل امارات با علی علیپور صحبت کردیم.

* بلافاصله پس از خطای گلر الوصل از جای خودت بلند شدی.  میترسیدی پنالتی را به بازیکن دیگری بدهند؟!

نه! چطور مگر؟!

* برانکو معتقد است بازیکنی که روی او خطا شده و افتاده است، نمیتواند پنالتیزن خوبی باشد. گفتیم شاید به همین خاطر تصمیم گرفتی سریع برخیزی و پنالتی بزنی؟

اصلاً و ابداً چنین فکری نکردم. گلر حریف خطا کرد و من زمین خوردم اما داور سوت زد و اعلام پنالتی کرد. بلافاصله هم بلند شدم که پنالتی بزنم چون از قبل آقای برانکو گفته بود من بزنم.

* کس دیگری نگفت که پنالتی را به او بدهی؟

نه، همه روحیه دارند و خدا را شکر هم که گل شد.

* الوصل خیلی ضعیف نبود؟

نمیدانم چرا این حرفها مطرح میشود؟ هر تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا حاضر میشود، قوی و قدرتمند است. این تیمها نمایندگان کشور خود در این رقابتها هستند. با این حرفها برد پرسپولیس کوچک نشده و نخواهد شد!

* (برای عوض کردن فضای مصاحبه) چرا گادوین منشا آن توپ را تبدیل به گل نکرد؟

من به عنوان یک بازیکن به خودم اجازه نمیدهم در خصوص همبازیام اظهارنظر کنم. به این سؤالات باید سرمربی تیم یا اعضای کادر فنی جواب بدهند.

* به عنوان رفیق صمیمی چطور؟ میدانیم رابطه خیلی خوب و دوستانهای با منشا داری.

در زمین مسابقه همه بچهها به هم کمک میکنند و ما هم در بازی بعدی مقابل الوصل کمک میکنیم منشا گل بزند. او مهاجم فوقالعادهای است که یک مقدار فشار رویش است و با یک گل در امارات دوباره برمیگردد. همیشه که نمیتوان گل زد. بهترین مهاجمان دنیا هم ممکن است چند بازی گل نزنند.

* ولی آن توپی که منشا جلوی دروازه خالی الوصل به هوا فرستاد، واقعاً غیرقابل باور بود. گل نکردن آن توپ به مراتب سختتر از گل کردن آن بود.

این نظر شماست ولی لطفاً زحمات منشا را زیر سؤال نبرید. او هم خیلی دلش می خواهد گل بزند. یک لحظه ممکن است توپ روی پایت درست جفت و جور نشود و...

* بگذریم! نظرت در خصوص نظرسنجی برنامه 90 چیست؟

من که در صفحه شخصی خودم در اینستاگرام به امید ابراهیمی تبریک گفتم. امید همزبان و هماستانی من است. امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشد.

* برخی پرسپولیسیها بابت نظرسنجی دوشنبهشب 90 گلایه دارند که چرا تو و سیدجلال با هم رقابت کردید و آرای هواداران تیم شما شکسته شد. نظر خودت چیست؟

من کوچکترین گلایهای ندارم. عادل فردوسیپور شماره یک ایران است. مطمئن هستم و میدانم همیشه عدالت را رعایت میکند و نیازی هم به تعریف من ندارد. همین که کارشناسان برنامه 90 علی علیپور را جزو کاندیداهای مرد سال آسیا قرار دادهاند، جای تشکر دارد.

* فکر میکردی دوم شوی؟

باور کنید برایم مهم نیست. موفقیت تیمی ارزشمندتر است.

* از ته دلت گفتی؟

از ته دلم گفتم. حق امید ابراهیمی بود و دوباره تبریک میگویم.

* به عنوان سؤال آخر هنوز هم به شکست شهرآورد فکر میکنی؟

دیگر به باخت شهرآورد فکر نمیکنیم. اگر بخواهیم زانوی غم بغل بگیریم، مسابقات  دیگر را از دست میدهیم. فوتبال همین است دیگر. یک روز برد دارد، باخت هم دارد. همه چیز تمام شد و رفت. ما باید به فکر آینده باشیم. راستی از هواداران پرسپولیس هم تشکر ویژهای دارم که به رغم باخت مقابل استقلال در بازی با الوصل امارات ما را تنها  نگذاشتند و از تیم حمایت کردند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار مس کرمان و استقلال؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها