۰ نفر
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰

اولين دوره كلاس‌هاي تربيت مربي و داوران بوكس بانوان سال آينده راه‌اندازي مي‌شود.

ثوری: شايد نايب‌رئيس خانم باشد!

به گزارش خبرورزشی،حسين ثوري رئيس فدراسيون بوكس ميگويد: «اينكه راهاندازي بوكس بانوان با يكسري مقاومتهايي روبهرو شود را ميدانم ولي اگر راهكارهاي مناسبي را اتخاذ كنيم، قطعاً به اين مهم دست پيدا ميكنيم. در حال حاضر بانواني هستند كه به صورت زيرزميني و پنهاني تمرين ميكنند و ممكن است به دليل نبود قوانين و نظارت فدراسيون دچار مشكلاتي شوند. ما چندين مراجعهكننده در رابطه با اين موضوع داشتيم كه بانوان ايراني در يكي از كشورهاي اروپايي در ليگ بازي ميكنند. وقتي اين ظرفيت وجود دارد، بايد كنترل شود تا آنها در مسير درست تمرين كنند.»

رئيس فدراسيون بوكس با اشاره به تغييرات ادامه ميدهد: «قصد داريم سيستم اداري فدراسيون را به نحو شايستهتري درآوريم و كانالهاي ارتباطي خود را براي ترويج بوكس قويتر كنيم تا شايستگيها و توانمنديهاي اين رشته در كشور نشان داده شود. اميدوارم با تلاش فدراسيون و كمك رسانهها شاهد انجام يك كار گروهي در راستاي پيشرفت و رسيدن رشته مظلوم بوكس به حق خود در ورزش كشور باشيم.»

ثوري بوكس استانها را به شش منطقه طبقهبندی ميكند: «در راستاي پشتوانهسازي ما استانها را به شش منطقه طبقهبندي كرديم تا خلأ ليگ را پوشش دهيم. مضاف بر اينكه قرار است در هر استان يك مربي به عنوان مربي فدراسيون فعاليت كند. حقوق و مزاياي اين مربي را فدراسيون پرداخت ميكند و او موظف به استعداديابي خواهد بود تا به روندی كه در سند چشمانداز داريم، دسترسي پيدا كنيم.»

او در رابطه با شرايط مالي فدراسيون ميگويد: «ما چند راهكار را در سال آينده قطعاً اجرا خواهيم كرد. ما ماهي 60 ميليون حقوق اضافه پرداخت ميكنيم كه بايد اين روند اصلاح شود. جذب اسپانسر از سطح كشور در اولويت كار ماست و با بخشهاي خصوصي زيادي جلساتي را داشتيم. اگر صدا و سيما و رسانهها به نوعي ما را كمك كنند، بچههاي بوكس كه از مظلومترين قهرمانان ورزش هستند، ميتوانند به بوکس بپردازند و اين رشته گسترش پيدا كند.»

رئيس فدراسيون بوكس به انتخاب نايبرئيس اشاره ميكند: «براي انتخاب نايبرئيس روي چند گزينه كار كردهايم از همان ابتدا روي دو نفر به جمعبندي رسيدهايم اما هنوز قطعي نشده است. تا زماني كه قطعي نشود، نميتوانيم اعلام كنيم. شايد يك خانم به عنوان نايبرئيس انتخاب شود. به طور حتم بعد از عيد نايبرئيس را معرفي ميكنيم.»

ثوري با اشاره به سفر رئيس فدراسيون جهاني ادامه ميدهد: «در جلسهاي که با مسئولان فدراسيون جهاني داشتيم صحبتهاي خوبي مطرح و قرار شد آنها سفري به ايران داشته باشند و ما از اين فرصت استفاده كنيم و ميزباني مسابقات مهمي را در ايران بر عهده بگيريم. به احتمال زياد ارديبهشتماه مسئولان جهاني به تهران سفر ميكنند.»

رئيس جديد فدراسيون بوكس در خاتمه ميگويد: «من آدمي نيستم كه پشت سرم را نگاه كنم. بوكسوري كه در مبارزه پشت سر خود را نگاه كند، ديسكاليفه ميشود. براي اينكه نميخواهم اين مشكل براي من به وجود بيايد فقط به پيشرو نگاه ميكنم تا برنامههايم را اجرايي كنم.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین