۰
سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرخپوشان در آخرین بازی سال به مهمانی الوصل امارات خواهند رفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر الوصل

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که از روز جمعه اردوی خود در دبی را استارت زدهاند، تا ساعاتی دیگر در استادیوم کوچک زعبیل به مهمانی الوصلی میروند که در بازی رفت با دو گل فرشاد احمدزاده و علی علیپور مقابل آن به برتری دست یافته بودند.

 

برانکو برای این دیدار طبق آنچه که از تمرینات آنها مشخص بود، قصد ایجاد تغییر در ترکیب تیمش را نخواهد داشت و با همان سیستم و ترکیبی که در آزادی به برتری دست یافت، مقابل زردهای دبی قرار خواهد گرفت.
در درون دروازه علیرضا بیرانوند به دنبال سومین کلین شیت خود در این فصل خواهد بود و انتخاب اول برانکو محسوب میشود.

خط دفاعی پرسپولیس را شجاع خلیل زاده در کنار سیدجلال حسینی در قلب دفاعی و محمد انصاری و صادق محرمی در دو سمت چپ و راست آن شکل خواهند داد.
سرمربی سرخپوشان همچون بازی رفت احتمالا از زوج کمال کامیابی نیا و حسین ماهینی در پست هافبک دفاعی سیستم ۲-۴-۴ خود سود ببرد و وینگرهای خود را نیز به وحید امیری و فرشاد احمدزاده بسپارد تا با تکنیک و قدرت هجومی خود راه گلزنی به حریف را جستجو کنند.

سیامک نعمتی که در ترافیک خط میانی و نیمکت سرخپوشان فرصت حضور در ترکیب را در چند بازی اخیر به دست آورده، در این بازی نیز احتمالا جایگزین گادوین منشا شود و نزدیک ترین بازیکن به علی علیپور لقب گیرد که به دنبال گلزنی در این بازی است. علی علیپور نیز که تاکنون سه گل در این رقابتها به نام خود کرده امیدوار به ایجاد موقعیتهای مناسبی است تا تعداد آن را افزایش داده و آخرین بازی سال را نیز با گلزنی خاتمه دهد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابینیا، وحید امیری، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی و علی علیپور

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی