نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تيم واليبال بانك سرمايه امروز براي جشن قهرماني در اردكان بازي مي‌كند. جشني متفاوت.

قهرمانی رونمايی می‌شود؟

به گزارش خبرورزشی، شاگردان مصطفي كارخانه كه با برد بازي اول فينال، آن هم به سختي خودشان را به سومين قهرماني نزديك كردند، امروز در اردكان دوباره صفآرايي ميكنند. صفآرايي مقابل تيمي سرسخت. تيم خاتم اردكان بعد از باخت در تهران، آن هم بازيای پرهيجان، امروز ميخواهد از شانس دوبارهاش استفاده كند. بازيكنان عباسعلي ميرحسيني با اينكه ميدانند حريف بزرگي دارند اما بدشان نميآيد با شكست سرمايه در خانه، قهرمان در بازي سوم مشخص شود. عباسعلي ميرحسيني سرمربي اردكانيها تأييد ميكند: «با اينكه تيمم ستاره ندارد اما با كار گروهي و حمايت تماشاگران ميخواهيم با بازي قابل قبول، كار را به بازي سوم بكشانيم.»

اما سرمايه به قدري تيمش كامل است و پرستاره كه سرمربي خاتم هم اعتراف ميكند نبايد توقع شكست آن را از تيمش داشته باشند: «ما امروز با تيمي قدرتمند و پرستاره بازي داريم كه با قهرماني در ليگ برتر و باشگاههاي آسيا ثابت كرد، سختترين است. تيمي همه چيز تمام.» از طرفي سرمايه در ليگ امسال در مجموع 27 بازي كه تا حالا انجام داده، تنها بازي اول فينال مقابل خاتم را پنج سته برده. يعني همه حريفانش را 3 امتيازي شكست داده و اگر روزش نبوده 3-1 باخته است.

در بازي امروز كه براي سرمايه حكم آخرين بازي امسال محسوب ميشود، شهرام محمودي، برگ برنده پاسور سرمايه در مواقعي است كه كار تيمش گره خورده، هر چند مهار شهرام محمودي يكي ار راههاي مقابله با سرمايه است اما سيد، عادل غلامي و علي شفيعي سرعتيزنها هم دومين آس بانك سرمايه مقابل حريفانشان هستند اما مهمترين ضعف تيم كارخانه ضعف توپگيري محسوب ميشود. مصطفي كارخانه سرمربي بانك سرمايه دلش ميخواهد تيمش در اردكان قهرماني متفاوتي داشته باشد، هرچند راحت نيست: «ما با برد بازي اول فينال به قول فوتباليها يك نيمه را بردهايم و مانده نيمه دوم در اردكان كه بازي خيلي سختي است. به رغم همه سختي نميخواهيم شانس قهرماني را از دست بدهيم. ما با همه احترامي كه براي تيم اردكان و هوادارانش قائليم اما راهي جز برد نداريم.»

او اميدوار است تيمش امروز كماشتباهتر بازي كند: «با اينكه تيم اردكان سخت پوئن ميدهد ما بايد منسجمتر باشيم و با اشتباه كمتر حريف را تحت فشار قرار دهيم تا از اشتباهات آنها بيشتر امتياز بگيريم.»

بايد صبر كرد و ديد امروز در اردكان از قهرمان رونمايي ميشود يا كار به بازي سوم و يكشنبه هفته آينده در خانه واليبال ميكشد؟

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی